Rüyada Ab-ı Hayat Görmek- Rüyada Ab-ı Hayat Suyundan İçmek

HbY

Yazarın şu ana kadar yazılmış 143 makalesi bulunuyor.

Rüyada  Ab-ı Hayat Görmek- Rüyada Ab-ı Hayat Suyundan İçmek

Rüyada Ab-ı Hayat gören kişi uzun ve sağlıklı bir ömür sürer. Rüyada Ab-ı hayat suyundan içmek ise hastalıktan kurtulmayı müjdeler. Ab-ı Hayat yani efsanevi ölümsüzlük suyundan içmek hastalıklara ve dertlere çare bulunacağına işarettir. Ab-ı Hayattan içmek yaşadığınız sürece hastalık ve dertlere uğramayacağınız anlamına gelir, keder ve yokluk görmeyeceğinize işaret eder. Suyundan içmek ise hastalıklarınıza ve dertlerine, borçlarınıza çare bulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ab-ı Hayat Görmek- Rüyada Ab-ı Hayat Suyundan İçmek

Rüyada Ab-ı Hayat Görmek- Rüyada Ab-ı Hayat Suyundan İçmek

Ab-ı hayat suyundan içmek ölümsüzlük vaat eden bu suyu rüyada görüp içmek hayra yorumlanır. Hastalığınız varsa şifa bulacağınızı ve ömrünüz boyunca önemli bir hastalık görmeyeceğinize işarettir.

Rüyada Ab-ı Hayat denilen meçhul bir suyun aktığı çeşmeyi görmek uzun ömürlü olunacağına ve dünyada ki işlerinin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyasında Ab-ı Hayat içen bütün borçlarından sıkıntı ve kederlerinden, dertlerinden hastalıklarından ve üzüntülerinden kurtulur.

Rüyada Ab-ı Hayat içtiğinizi görmek çok yakın bir zamanda mutluluğa kavuşacağınıza, rızık bakımından kısmetinizin artacağına, sağlık durumunuzun pekişeceğine, o hafta içinde belirli bir şekilde göreceğiniz rüyaların hakikat olacağına ve gerçekleşeceğine inanılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.