Reklam Alanı

Rüyada Abajur Görmek

yeSim - 17.08.17 tarihinde yayınlandı.

Yakın gelecekte bir işten dolayı maddi ve manevi bir kazanç sağlanacağına ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada abajur görmek , Abajurlu lamba veya böyle bir lambayı yaparken görmek, yakında bir işin kar ve kazanç ile sonuçlanacağına işarettir.

Her ne şekilde olursa olsun rüyada abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlamaya, faydalı bir işe başlamaya işaret eder.

Rüyada abajur görmek o anda bilmediği, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına da gelir.

Rüyada abajur görmek, mutlu bir haber alınacağına işaret eder. Sevdiği kişiden ayrılanlar ise, tekrar beraberliklerine başlarlar. Abajuru kendi yakan kimse ise, fırsatları değerlendirip işlerini yoluna koyacak ve refaha erecektir..

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada abajur

Abajurlu lamba veya böyle bir lambayı yaparken görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç ve gelir sağlanacağına ve kişinin hayatını bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada abajur görmek, cinsel yönden güçleneceğinizi ve başarılı günlerin sizleri beklediğini gösterir. Arzularınızı zaman kaybetmeden gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız…

2010 yılından Beri kadın,moda,aile ilişkileri ve diyet üzerine makaleler yazmaktayım.Kadinveaile.net bünyesinde çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?