Reklam Alanı

Aslan Burcu Genel Özellikleri, Aslan Burcu Kadını ve Erkeği

HbY - 18.05.17 tarihinde yayınlandı.

Aslan Burcu Tarihi  :  24 Temmuz – 22 Ağustos ‘dur..  24 Temmuz ile 22 Ağustos tarihleri arasında doğan her birey Aslan Burcuna mensuptur. Aslan burcunun özelliklerini taşır.

Aslan Burcu Grubu :  Ateş

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar : Koç, Yay

Aslan Burcunun Yıldızı : Güneş

Aslan Burcunun Uğurlu Taşı : Sarı safir, sarı pırlanta

Aslan Burcunun Vücutta En İyi  Yönettiği Kısımlar : Kalp, Sırt, bel kemiği, atar damarlar

Aslan Burcuna Verilebilecek En Güzel  Hediyeler : Altından yapılan her tür süs eşyası, tanınmış bir marka olmak şartıyla bir parfüm, salon çiçekleri, porselen aksesuar, hediye çeki, ipek kıyafetler, tablo, bir kedi veya bir köpek yavrusu, akvaryum, kuş, elektrikli mutfak aletleri, süslü bir minder ve buna benzer hediyeleri aldıklarında Aslan Burçları sevinip mutlu olurlar..

Aslan Burcu Yabancı Ünlüleri : Bernard Shaw, Yves St, Laurent, Coco Chanell, Alfred Hithchock, Prenses Anne, Napolyon, Fidel Castro, Dustin Hoffman, Robert Redford, Mussolini, Hennry Ford, Susan George, Mick Jagger, Cat Stevens, Edward Norton

Aslan Burcu Yerli Ünlüleri : İzzet Günay, Orhan Gencebay, Gönül Yazar, Cemil İpekçi, Merve Sevi,  Uğur Mumcu, Zuhal Olcay, Bendeniz, Şenay Akay, Deniz Akkaya

Aslan Burcu Genel Özellikleri, Aslan Burcu Kadını ve Erkeği
Aslan Burcu Genel Özellikleri, Aslan Burcu Kadını ve Erkeği

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Aslan burcu;  burçların kralıdır. Her şeyin iyisine, güzeline meraklıdır. Çok Hareketlidirler, sıcak kanlı,  dost, mert kişilerdir.. Gençlikte paraya önem vermezler, evlendikten sonra keselerini fazlasıyla düşünürler. Lükse, gösterişe çok meraklıdırlar.. Çok konuşurlar, rol yetenekleri müthiştir. Sahne ve perdede çok başarılı olurlar. Heyecana bayılırlar. Çocukları çok severler ayrıca kendilerini de fazlasıyla beğendiklerini aslan burcu için söyleyebiliriz.

Kadınları ateşli, cömert, neşeli, sıcak kanlı, sevgi dolu ve gösterişi seven tiplerdir.

Erkekleri ise özellikle kıskanç olmakla beraber sevdiklerini herkesten sakınmalarıyla tanınırlar. Bu arada emir vermekten ve hükmetmekten de çok hoşlanırlar..

Aslan burcu bireyleri aldatılmaya asla gelemezler. Hemen intikam peşine düşerler.

Yıldızını Güneş Size Sesleniyor

Aslan burcu kadını için  : Bütün olanaklar önüne seriliyor. Yeter ki seçmesini bilin.

Aslan burcu erkeği için : Bütün imkanları sonuna kadar kullanmayı bilirler. Önlerine gelen her seçeneği değerlendirmeye çalışıp çok fazla sorumluluk alırlar.

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?