Akrep Burcunun Özellikleri, Akrep Burcu Kadını ve Erkeği

HbY - 24.05.17 tarihinde yayınlandı.

Akrep Burcu Tarihi :  24 Ekim – 22 Kasım ‘dır. 24 Ekim ile 22 Kasım arasında doğanlar akrep burcuna mensuptur. Akrep burcunun özelliklerini taşırlar.

Akrep Burcu Grubu : Su

Akrep Burcunun En İyi  Anlaştığı Burçlar : Balık, Yengeç

Akrep Burcunun Yıldızı : Plüton ve Mars

Akrep Burcunun Uğurlu Taşı : Topaz

Akrep Burcunun Vücutta En İyi  Yönettiği Kısım : Üretim organları

Akrep Burcunun Özellikleri, Akrep Burcu Kadını ve Erkeği
Akrep Burcunun Özellikleri, Akrep Burcu Kadını ve Erkeği

Akrep Burcuna Verilebilecek En Güzel  Hediyeler : Her tür mücevher, antik bir masa veya küçük bir sehpa, pırıltılı bir bulüz, fular, atkı veya bere takımı, eski havası taşıyan bir küpe, kolye takımı, tuvalet takımı, saksı çiçekleri, otomobil için herhangi bir uğur eşyası, spor aletleri, eşofman, yürüyüş ayakkabısı gibi hediyeler akrep burcunun en çok sevdiği hediyelerdir.

Akrep Burcu Yabancı Ünlüleri : Fransa Kraliçesi Marie Antoniette, Madam Curie, İndira Gandhi, Prens Charles, Pablo Picasso, Grace Kelly, Rock Hudson, Richard Burton, Lulu,

Akrep Burcu Yerli Ünlüleri : Sevda Aydan, Emel Sayın, Mustafa Kemal Atatürk, Abdullah Gül, Meltem Cumbul, Teoman, Yılmaz Erdoğan, Kemal Sunal, Metin Akpınar, Zerrin Özer, Mustafa Denizli

Akrep Burcunun Genel Özellikleri

Derin duyguların insanıdır. Akrep’te her duygu büyük bir yoğunluk kazanır. Sevgisi kızgınlığı güçlüdür. Kolay unutmaz. Analizci bir kafaya sahiptir, her şeyi kendi içinde inceler. Sezgileri çok kuvvetlidir. Gizliliğe, sırlara bayılırlar. Atılgan ve enerjiktirler, yükselme duygusuyla arzusuyla doludurlar. Şüphecidirler. Kendilerine has bi çekicilikleri vardır. Bu arada gözlerinin son derece etkili olduğunu söyleyelim. Akrep insanı son derece hislidir, ama paraya da önem verir. Müthiş gururludurlar, ezileceğini, yenileceğini anlarsa kendi kendini sokarlar. Akrep erkeği çapkın, huzursuzdur, ancak yaratıcı bir zekası vardır. Mükemmel aşık olurlar. İçkiye düşkündür. Dikkati çekmeyi severler, inatçıdırlar. Akrep kadını ise dostluğa ve arkadaşlığa büyük önem verirler. Pırıltılı ve ışıltılı şeylere düşkündürler. Onun için para kadar aşkta önemlidir. Sevdiği erkek için her şeye razı olabilirler. Aldatılmaktan nefret ederler. Felsefesi ” ya hep ya hiçtir “….

YILDIZLARINIZ MARS VE PLÜTON SİZE SESLENİYOR

Akrep Burcu Kadını İçin : ” Şüphe etmek kaybettirir, isteyin kazanacaksınız…”

Akrep Burcu Erkeği İçin : ” Yeni başlangıçlar sabır, gayret ve özen ister…”

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?