Reklam Alanı

Çarpışma 19.Bölüm Kıyafetleri

admin - 22.04.19 tarihinde yayınlandı.

Show Tv ekranlarının bu sezon başlayan vazgeçilmez dizisi Çarpışma 19.bölümünde giyilen, merak edilen ve göze batan ürünlerini sizlerle paylaşıyoruz. Dizi geçen seneden bu yana giyilen kıyafetler ile izleyicilerin meraklarına sebep olmaktadır. Çarpışma 19.bölümünde giyilen kıyafetler neler? İşte detaylar haberimizin devamında…

Son Bölümde Neler Yaşandı? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Çarpışma’nın 18. bölüm tanıtımı yayınlandı. Kadir ve Veli’yi öldürmek için gelen Ivan’ın, dövüş arenasında gücünü gösterdiği aksiyon dolu tanıtımda Haydar, Kadir’i Ivan konusunda uyarıyor. Yakup’un Kerem’in üzerine hızla arabasını sürdüğü, Kadir ve Çetin’in pusuya düştüğü anlarda gerilim ve heyecan yükseliyor. Kadir ve Kerem’in akıbeti ise merak uyandırıyor.

Zeynep’in nezarethaneye girdiği, Kadir’in ise onu çıkarmaya söz verdiği tanıtımda Zeynep Aylin’i, Kadir’e emanet ediyor. Annesinin günlüğünü elinde tutan Cemre’nin yazılanları okuyup okumayacağı merakla beklenirken, Kerem’in öfke dolu çığlıkları gerilimi artırıyor. Nezarethanedeki sarışın kadının Zeynep’e gizemli bakışları ve sert hamlesi heyecanı yükseltirken, Kadir’in “Zeynep’in saçının teline zarar gelsin, seni bulurum!” diyerek meydan okuduğu kişinin kim olduğu merakla bekleniyor.

Çarpışma 19.bölümde giyilen kıyafetler

Çarpışma dizisinde Cemre’nin giydiği kıyafetler…

Çarpışma dizisinde Zeynep’in giydikleri…

eni Bölümden 🍀 #elçinsangu ‘nun #çarpışma dizisinde giydiği Ceket ■ lol.official fiyatı 2950tl •

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çarpışma dizisinin yeni bölümünde giyilen kıyafetleri yorum kısmından bizlerle paylaşarak bulunmasında yardımcı olabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?