Reklam Alanı

Snapchat’in Yeni Patroniçesi Miranda Kerr

HbY - 26.07.16 tarihinde yayınlandı.

Snapchat’in Yeni Patroniçesi Miranda Kerr; 33 yaşındaki süper model Miranda Kerr Snapchat’in yeni patroniçesi olmaya hazırlanıyor.Nasıl mı? Snapchat’in kurucu ortağı ve Ceo’su Evan Spiegel ile evlendi.

2016 ünlüler için için inişli çıkışlı bir yıl olmaya devam ediyor. Aldığımız bu haber, kötü haberlerin üzerine gölge düşürmek için yeterde artar bile. Yaklaşık bir yıldır birlikte olan çift, Çarşamba günü nişanlandıklarını tabii ki de Snapchat üzerinden duyurdu. Geçtiğimiz haftalarda Evan Spiegel’ın yüzük baktığına dair çıkan söylentiler, Miranda Kerr’in Instagram hesabından paylaştığı, Snapachat filtreli fotoğrafla kantlandı.

Miranda Kerr Kimdir?

Miranda Kerr 20 Nisan 1983 tarihinde Avusturya’nın Sidney kentinde dünyaya geldi.

Avustralyalı manken. Organik cilt bakım bakım ürünleri satan Kora Organics’in kurucusu ve Treasure Yourself (Kendine Değer Ver) adlı bir de kitabı vardır.

Miranda Kerr Eşi Evan Spiegel

2015 yılında New York’taki Louis Vuitton partisinde tanıştığı ve 12 aylık flört döneminin ardından nişanlandığı Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile Mayıs 2017’de 45 davetlinin katıldığı küçük ve samimi bir törenle evlendi.

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yorumlar (3 Yorum)

  Merri Gowlland

  snapchat’in en çok takip edileni artık o değil ne yazık ki.

  Ashlie Lopez

  Hi,

  Hope you are doing well. I just wanted to know if Ii could send some great article ideas for a guest post on your website.

  If you like the ideas i put forward, i will provide you with high-quality free content/articles. In exchange, all i expect is a back link from within the main body of the article.

  Do let me know if you like this proposal and if i can begin sending you some topic ideas.

  Best Regards

  Ashlie Lopez

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?