Düğün Masası Süsleme Fikirleri

HbY - 11.10.18 tarihinde yayınlandı.

Düğün Masası Süsleme Fikirleri

Düğün yapacak çiftlerin önem verdiği konuların başında kusursuz bir salon süslemesi gelmektedir. Son yıllarda bu alanda ortaya çıkan birçok organizasyon firmasının sunduğu bu hizmetler dışında kendileri süsleme yapmak isteyenler içinde kadinveaile.net olarak değerli üyelerimize Düğün Masası Süsleme Fikirleri ile ilgili önemli ipuçları verelim.

Genel olarak düğün salonlarının kendilerinin dekore ettiği ve gelin ile damat adayına göre hazırladıkları düğün masaları dışında ayrıca gelin ve damat adayları yada aile büyüklerinin de önerileri dikkate alınarak hazırlanan masalar da yer almaktadır.

Düğün Masamızı Nasıl Süslemeliyiz?

Bu konuda öncelikle masanıza örteceğiniz kumaşın uzun olması masanın altında bulunan kötü görüntünün giderilmesi için son derece önemlidir. Düğün masasında oturan gelin ve damat adayına bakanlar gelin ile damat adayının ayaklarını bile dışarıdan görmemeleri çok önemlidir. Bu yüzden yapmanız gereken en önemli detay burada masa örtünüzü uzun örtülerden ve sade renklerden seçmek olacaktır.  Masa örtüsü seçiminde ise parlak veya mat renkleri mekanın ışıklandırmasına göre seçmek son derece önemli olacaktır.

Düğün Masası Süsleme Malzemeleri Nelerdir?

Masa örtüsünden sonra masa üstünde bulunacak olan düğün masası aksesuarları canlı renklerden seçmek sizlere büyük kolaylıkları beraberinde getirecektir. Masa örtüsüne uygun olan renkleri seçerek düğün masasının üstüne uygun çiçekleri tercih etmek şık bir görüntü kazandıracaktır. Burada yapmanız gereken en önemli detay düğün masası çiçeklerini yapay yerine canlı çiçeklerden seçmek oldukça önemli bir detay olacaktır. Çiçeklerinizi masanızın tam ortasına koyarak güzel bir görüntü elde etme fırsatını bulmuş olacaksınız.

Düğün Masası Süsleme Fikirleri

Düğün Masası Süsleme Fikirleri

Şamdan ve masa üstünde bulunacak aksesuar seçiminde özellikle mekanının içerisine uygun kavramları seçmeniz kusursuz bir süsleme yapma fırsatını sunacaktır. Özellikle açık hava bir mekanda düğün yapacaksanız açık ve canlı renkler her zaman dikkat çeken bir süsleme olacaktır. Açık havada bulunan düğün mekanlarında ise mum tercihleri yerine led ışıkları kullanmak sizlere büyük kolaylıkları beraberinde getirecektir. Bu yüzden bu detaylara dikkat etmeniz son derece önemlidir.

Onun dışında yine ortamın ışığa uygun renkte tabak, çatal ve bıçak seti hem gelin hem damat adayının önünde birer tabak ortaya küçük bir sürahi içerisinde su yada tercihen diğer içecekler görünüm için iyi olacaktır.

Sizlere bu yazımızda Düğün Masası Süsleme Fikirleri başlığı altında bazı ipuçları vermeye çalıştık. Unutmayın ki her zaman gösteriş önemli değildir. Önemli olan mutluluktur.

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?