Reklam Alanı

Erkenci Kuş Oyuncusu Demet Özdemir Kimdir?

HbY - 07.10.18 tarihinde yayınlandı.

StarTV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi oyuncularından olan Demet ÖZDEMİR 26 Şubat 1992 tarihinde doğmuştur. Sizlere bu makalemizde kadinveaile.net olarak Erkenci Kuş Oyuncusu Demet Özdemir Kimdir? başlığı altında bilgiler aktaracağız.

Demet ÖZDEMİR 3 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olarak  Kocaeli iline ait bir kasabada dünyaya gözlerini açmıştır. 2 kız bir erkekten oluşan bu ailenin en küçüğü olan Demet ÖZDEMİR henüz daha 8 yaşlarında iken hüznü tatmıştır. Bu yaşta annesi ile babasının ayrılması sonucu annesi ile diğer kardeşleriyle birlikte İstanbul’un yolunu tuttu.  

Demet ÖZDEMİR Biyografi

Yukarıda yazdıklarımızdan sonra kısaca özetlersek Demet ÖZDEMİR liseyi bitirdikten sonra Şahika Tekand’a ait olan tiyatro ve oyunculuk kursunda eğitim gördükten sonra ilk olarak sanatçı Bengü’nün dans ekibinde yer aldı. Esnek hareketleri ve kabiliyetli dans figürleriyle ünlenerek kısa sürede Anadolu Efes Basketbol Kulübü’nün dans grubu olan Efes Kızları adlı grupta bir süre yer aldı. 

Demet ÖZDEMİR Oynadığı Reklam ve Klipler

Yıllar 2009’u gösterdiğinde Demet ÖZDEMİR ününe giderek ün katıp Mustafa SANDAL’a ait Ateş Et ve Unut adlı müziğin klibinde dansçı kız olarak yer aldı.

Mustafa SANDAL Ateş ve Unut Demet ÖZDEMİR dans video klibi

Yukarıda ki klibin hemen 34 ile 35’inci saniyesinde Demet ÖZDEMİR’i ekranda görebilirsiniz.

Yıllar 2012’yi gösterdiğinde Demet ÖZDEMİR bu sefer Pegasus Hava yollarına ait olan reklam filminde yer alarak güzelliğinin bir çok insan tarafından fark edilmesinin yolunu açmış oldu.

Demet ÖZDEMİR Oynadığı Dizi ve Filmler

Hemen bir sene sonrasında yani 2013 yılında ”Sana bir sır vereceğim” adlı dizide 22 bölüm rol alarak artık ekranların aranan yüzlerinden biri olma yolunda bir adım daha atmıştı. Hemen bir sene sonra 2014 yılında Kıvanç TATLITUĞ’un baş rolde oynadığı ”Kurt Seyit ve Şura” adlı dizide ayrıca aynı sene içerisinde ”Tut Sözünü” adlı sinema filmi ve sonrasında da yine aynı yıl içerisinde ”Kaçak Gelinler” adlı dizide rol alarak bir sene içerisinde üç projede birden yer alarak oyunculuk kariyerini de hızlı basamaklar ile çıkıyordu.

Erkenci Kuş Oyuncusu Demet Özdemir Kimdir?
Erkenci Kuş Oyuncusu Demet Özdemir Kimdir?

Demet ÖZDEMİR hemen bir sonra ki yıl yani 2015 yılında ”Çilek Kokusu” adlı dizide de rol almıştır.

2016 – 2017 yılları arasında ”No 309” adlı dizide rol alıyorken 2017 yılında ‘‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun” adlı sinema filminde rol almıştır.

Şuan yani 2018 yılında ”Erkenci Kuş” adlı dizide rol alarak sevilen ve beğenilen sinema sanatçıları arasında yerini almayı başarmıştır.

Kendisine başarılar dileriz.

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?