Rüyada Aba Görmek, Rüyada Aba Giymek Ne Anlama Gelir

HbY - 16.07.17 tarihinde yayınlandı.

Rüyada Aba Görmek, Rüyada Aba Giymek Ne Anlama Gelir

Rüyada Abadan yapılmış bir elbise giymek yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşayacağını belirtir. Rüyada Aba görmek, özellikle elbise olarak giymek bir çok tabirci tarafından pek hayra yorulmaz. Rüyada Aba Görmek, Rüyada Aba Giymek Ne Anlama Gelir diye sorarsak aslında genel olarak olumsuz yorumlar alırız.

Ayrıca kimi tabircilere göre Rüyada aba görüp giymek birinden yardım alınacağına, sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Aba kirli ise bu yardım dedikodulara yol açabilir. Rüyada Yeni Aba Görmek yeni ise iyiliği yapan kişi genç; rüyada görülen aba eski ise iyiliği yapan kişi yaşlı biri diye tabir edilir.

Rüyada Renkli aba giyilmesi hayırlı bir haber alınabileceğini, rüyada görülen yırtık bir aba ise yakın bir gelecekte maddi kazanç sağlanacağını belirtir. Renkli aba aynı zamanda yakında refaha kavuşmaya haberci olarak görülür.

Rüyada aba üstüne oturduğunu gören kişinin işinde yada hayatında rütbesi artar. Abasını çıkarmak memuriyetten azl olmak, tüccar ise iflas etmek manasına gelir.

Rüyada Abayı yırtmak kendi işinizi bozmaya, üstündeki abayı çıkartıp başkasına vermek ise kendi malını başkasına kaptırmaya delalet.

Sırttaki abanın siyah olması kederli bir habere işaret eder. Siyah renkteki abayı çıkarmak ise içinde bulunduğu bir sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada aba görmek kimi tabircilere göre yolculukla da yorumlanır. Rüyasında üzerine bir aba giydiğini görmek ferah bir kazanca ve edineceği mutluluğa işaret eder. Ayrıca beklenmeyen bir yerden gelecek yardım ve iyiliğe de delalet eder.

Ayrıca Rüyada Aba Giymenin Cinsel olarak tabiri ise rüyada abadan dikilmiş bir elbise giydiğini gören kimse günden güne cinsel gücünü kaybedebileceğine işaret eder.

Diğer Rüya Yorumları için Kategoriye >>> Tıklayınız 

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?