Reklam Alanı

Erkenci Kuş 38.bölüm kıyafetleri

admin - 19.04.19 tarihinde yayınlandı.

Star Tv ekranlarının Cumartesi günleri fenomen dizisi Erkenci Kuş 38.bölümü ile ekranlara geldi. Büyük heyecana sahne olan Erkenci Kuş 38.bölümde giyilen kıyafetleri kadinveaile.net adresinde sizlerle paylaşıyoruz. Detaylar haberimizin devamında..

Son Bölümde Neler Oldu? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Can’ın doğum günü herkesin toplanmasına bir kez daha vesile olur. Hüma bu sefer de Sanem’i arkadaşları üzerinden küçük düşürmeye çalışıyor ama bu konuda başarılı olamıyor. Ayhan ile CeyCey partide daha da yakınlaşıyor ve öpüşüyorlar. O akşamda Leyla ile Emre’nin arasında da aşk yeniden alevleniyor. Leyla Osman’ın artık olmadığını söylüyor. Emre yüzünde gülümsemeyle karşılıyor bu haberi. Leyla’nın ellerini tutan Emre hızlı davranıyor. Sanem pastadan sonra Can’a hediyesini veriyor. Can Sanem’in onun için hazırladığı kitabı çok beğeniyor. Sanem’in sürpriz hediyesi Can’ın sürprizi ile karşılaşıyor. Can, Sanem’e evlenme teklif ediyor.

Sanem ve Can aileleri ile evlilik hakkında konuşmak istiyor ama bir türlü başaramıyorlar. Aileler sürekli onları duymamazlıktan geliyor. Menkıbe ve Hüma her fırsatta evlilik gündeminden kaçıyorlar Sanem ve Can çabaları yetersiz kalınca annelerinin peşini bırakıyorlar. Ama bu vazgeçiş onları evlilik fikrinden uzaklaştırmıyor. Onları dinlemeyen ailelerine inat herkesten habersiz evlenmeye karar veriyorlar. Bu sırada ajanstakilerin garip hallerinden şüphelenen Hüma harekete geçip CeyCey’i konuşturuyor. Can ve Sanem’in evleneceğini duyan Hüma hemen Menkıbe’ye gidiyor. Bu ikili ilk kez birlikte hareket ederek nikah salonuna gidiyorlar. Ancak orada onları bekleyen büyük bir sürpriz var.

Erkenci Kuş 38.bölüm kıyafetleri

Erkenci Kuş 38.bölümde Sanem’in giydiği gelinlik…

Erkenci Kuş 38.bölümde giyilen gelinliklerden birisi…

Erkenci Kuş yeni bölümünde Sanem’in giydiği ceket bslfashion ve fiyatı 150TL

Yeni bölümde giyilen ve merak ettiğiniz kıyafetleri, dizideki oyuncu karakteri ve sahneden bir şey ile yorum olarak paylaşırsanız bulunmasında ve sitede yer almasında yardımcı olabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?