Başak Burcu Genel Özellikleri, Başak Burcu Kadını ve Erkeği

HbY - 17.05.17 tarihinde yayınlandı.

Başak Burcu Genel Özellikleri, Başak Burcu Kadını ve Erkeği

BAŞAK BURCU

Başak Burcu Tarihi  :  23 Ağustos – 21 Eylül ‘dür. 23 Ağustos ile 21 Eylül tarihleri arasında doğan her birey Yengeç Burcuna mensuptur. Yengeç burcunun özelliklerini taşır.

Başak Burcu Grubu : Toprak

Başak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar : Oğlak, Boğa

Başak Burcu Yıldızı : Merkür

Başak Burcunun Uğurlu Taşı : Koyu Mavi safir, yeşim taşı

Başak Burcunun Vücutta En İyi Yönettiği Kısımlar : Bağırsaklar, karın ve bel kısmı

Başak Burcuna Verilebilecek En Güzel Hediyeler : Kopya olmayan, orijinal değeri olan her tür süs eşyası, antikalar, parfüm ve sabun takımı, alet çantası, sevdiği parçalardan bir kaset yada cd, kullanışlı fazla gösterişli olmayan giyim eşyaları, resim çerçevesi, hatıra defteri, hesap makinesi, kalem takımı, içine çok şey alabilen yolculuk çantaları ve buna benzer hediyeleri aldıklarında Başak Burçları sevinip mutlu olurlar.

Başak Burcu Yabancı Ünlüleri : Goethe, Nietzsche, Büyük İskender, D.H. Lawrence, William Saroya, Leonard Bernstein, Greta Garbo, Raquel Welch, Twiggy, Peter Falk, Peter Sallers, İngrid Berman, Sean Connery, Mel Ferrer, James Coburn, Sophia Loren, Michael Jackson, Oliver Stone

Başak Burcu Yerli Ünlüleri : Uğur Dündar, Cüneyt Arkın, Müşfik Kenter, Aliye Rona, Hakan Şükür, Uğur Yücel, Müjdat Gezen, İclal Aydın, Tuğçe Kazaz, Ahmet Necdet Sezer, Fatih Terim, Hale Soygazi, Gülben Ergen, Burak Kut, Hande Ataizi

Başak Burcu Genel Özellikleri, Başak Burcu Kadını ve Erkeği

Başak Burcu Genel Özellikleri, Başak Burcu Kadını ve Erkeği

Başak Burcunun Genel Özellikleri

Ciddi, sakin görünüşlü, mantığa önem veren kişilerdir.. Son derece temiz, titiz ve düzenlidirler. İşe büyük saygı ve bağlılık duyarlar. Sorumluluklarını bilirler. Temelde hafif bir güvensizlik duygusuna sahiptirler. Bir grup içinde önce biraz çekingen dururlar, ancak ısındıktan sonra konuşmaya başlarlar. Üstün bir espri gücüne sahiptirler ama, desteklenirse bunu ortaya koyarlar. Sahne, perde ve diğer sanat kollarında zirveye ulaşabilirler, her zaman hedefleri ve amaçları büyüktür. Çok dikkatlidirler, en ufak ayrıntıya dahi önem verirler ve iyice araştırırlar, ustalık isteyen el işlerini mükemmel yaparlar, kabiliyetleri oldukça yüksektir. Hata affetmezler, hemen eleştirme yönüne giderler, ama kendilerininde eleştirilmesinden asla hoşlanmazlar ve haz etmezler. Zor beğenirler, hele hayat arkadaşlarını uzun sınavlardan sonra seçerler. Hesap kafaları vardır. Paraya önem verirler, milyarder olsalar bile para kazanmak için ömrünün sonuna kadar çalışmak isterler, azmi severler.. Belirli şeylere para harcarlar, kalanını biriktirirler.. Küçük şeylere kolayca sinirlenirler. Hayır sözünü en kolay söyleyebilen kişilerdir. Sağlığa çok önem verir hastalanmaktan korkarlar. Yemek yemeği çok sevmezler, boğazlarına düşkündürler ama kolay kolay yemek beğenmezler, beğenmedikleri gibi de yemekten çok o yemeğin görüntüsüne önem verirler.. Zevk düşkünüdürler, kendilerinden başka kimsenin kararlarına pek olumlu bakmazlar.. Ama merhamet sahibidirler ne kadar sert görünseler de yumuşacık kalbleri vardır, fedakardır..

YILDIZINIZ MERKÜR SİZE SESLENİYOR

Başak Burcu Kadını için: Değişikliklerden korkmayın, onlardan yararlanın..

Başak Burcu Erkeği İçin: Aşkta affetmekte vardır, affedilmek de..

 

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?