Reklam Alanı

Yengeç Burcu Genel Özellikleri, Yengeç Burcu Kadını ve Erkeği

HbY - 04.05.17 tarihinde yayınlandı.

Yengeç Burcu Tarihi : 22 Haziran – 23 Temmuz ‘dur. 22 Haziran ile 23 Temmuz tarihleri arasında doğan her birey Yengeç Burcuna mensuptur. Yengeç burcunun özelliklerini taşır.

Yengeç Burcu Grubu : Su

Yengeç Burcunun En İyi Anlaştığı Diğer Burçlar: Akrep, Balık

Yengeç Burcu Yıldızı : Ay

Yengeç Burcunun Uğurlu Taşları : Yakut, Aytaşı

Yengeç Burcunun Vücutta En İyi  Yönettiği Kısım : Solunum Yolları, Mide, göğüsler ve rahim..

Yengeç Burcuna Verilebilecek En Güzel  Hediyeler : Herhangi bir gümüş eşya ( yüzük, yüzük kutusu, ağızlık, tabaka, künye, kolye v.s ) yeşil, beyaz ve gri renkte bir bluz, kazak ( güzel bir ambalaj paket içinde olmalı ) kristal tabla, bardak, kıymetli bir şişe içki, ayakkabı, kumaş, olta takımı, palet, gözlük, çakmak gibi hediyeler yengeç burçlarını sevindiren eşyalardır. Bu tarz hediyeleri aldıklarında Yengeç burçları çok sevinip mutlu olurlar..

Yengeç Burcu Yabancı Ünlüleri : Ernest Hemingway, Jül Sezar, Louis Armstrong, Mick Jagger, Yul Brayner, Ringo Starr, Pierre Cardin, Leslie Carron, Diana Rigg, Leidi Diana, Pamela Anderson, Mike Tayson, Sylvester Stallone

Yengeç Burcu Genel Özellikleri, Yengeç Burcu Kadını ve Erkeği
Yengeç Burcu Genel Özellikleri, Yengeç Burcu Kadını ve Erkeği

Yengeç Burcu Yerli Ünlüleri : Barış Akarsu,  Belgin Doruk, Türkan Şoray, Murat Gögebakan, Neco, Reha Muhtar, Sezen Aksu, Müjde Ar, Yıldız Tilbe , Tan Sağtürk, Kenan Evren, Harun Kolçak, Pınar Altuğ, Aşkın Nur Yengi, Deniz Baykal Ali Poyrazoğlu

Yengeç Burcunun Genel Özellikleri

Kuşkucu, kıskanç, ancak son derece merhametli, duygular arasında bocalayan, zaman zaman kötümserliğe kapılan, yufka yürekli kişilerdir.. Muhafazakar görünürler, hayatlarını paylaştıkları kişilerce kayıtsız ve şartsız sevmek ve sevilmek isterler, eleştirilmek isterler..Sevdikleri kişilere çok fazlasıyla karışırlar..Görüşleri kuvvetlidir, neyin kazançlı olacağını iyi bilirler..

Yengeç burçlarının hafızaları güçlüdür hiç bir şeyi unutmazlar. Paraya önem verirler. Onlar için tutumlu diyebiliriz.. Tasarlar, planlar ondan sonra harcarlar, kendilerine de harcarken paraya acımazlar.. Güzel giyime, güzel konuşmaya önem verirler.. Rahat ve eğlenceli hayatı severler.. Aileye son derece önem verirler. Denize ayrı bir tutkuları vardır, deniz onları büyüler, adeta kendilerinden geçirirler..

YILDIZINIZ AY SİZE SESLENİYOR

Yengeç Burcu Kadını için: ” Yeni bir yuva, yeni bir mutluluk..”

Yengeç Burcu Erkeği İçin: ” Sabrederseniz, her şey sizin olacaktır..”

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?