Reklam Alanı

Ton Balığı Diyeti ile 3 Günde 3 Kilo Verme

yeSim - 25.04.17 tarihinde yayınlandı.

Sizlere anlatacağımız ton balığı diyetini uyguladığınız takdirde 3 günde 3 kilo vereceksiniz. Bu ton balığı diyeti çok pratiktir ve uygulaması da kolaydır. Pratik olduğu kadar kişinin hızlı kilo vermesine yardımcı olmaktadır. Şok diyetler sayesinde kişi umduğundan da kısa süre içerisinde forma girebilir. Kısa süre uygulanan bu diyetleri tekrarlanmamak sağlık açısından gereklidir. 3 günde 3 kilo vermenizi sağlayacak ton balığı diyetinin günlük ortalama kalori miktarı 1300 kalori civarındadır. Bu süre içerisinde kişi, günde istediği kadar su içebilir. Ton balığı diyeti olarak da nam yapmış bu diyetle birlikte sebzeler çiğ, haşlanmış ya da közlenerek yenilebilir.

Ton Balığı Diyeti ile 3 Günde 3 Kilo Verme

Ton Balığı Diyeti ile 3 Günde 3 Kilo Verme

Ton Balığı Diyet Listesi

1. Gün
Kahvaltı: Şekersiz çay veya şekersiz kahve, yarım greyfurt ya da yarım bardak greyfurt suyu, 1 çorba kaşığı kadar fındık ezmesi, ince 1 dilim kızarmış ekmek.
Öğle Yemeği: Yarım tabak ton balığı, ince 1 dilim kızarmış ekmek, şekersiz çay ya da 1 fincan şekersiz kahve.
Akşam Yemeği: Sofrada kişinin istediği kadar bir et türünden 2 tane ince dilim (tabii bu beyaz et olursa daha makbuldür), 1 kase bezelye ile 1 kase pancar ya da havuç, 1 tane elma ve 1 küçük kase sade dondurma.
2. Gün
Kahvaltı: 1 fincan şekersiz çay veya şekersiz kahve, 1 adet haşlanmış yumurta, ince 1 dilim kızarmış ekmek ile yanında yarım muz.
Öğle Yemeği: Yarım kase ton balığı yanında 1 kase köy peyniri ile 5 tane bisküvi
Akşam Yemeği: Yarım kase ton balığı ile 1 kase brokoli ya da haşlanmış lahana, 1 kase havuç veya şalgam, yarım muz ve çeyrek porsiyon dondurma
3. Gün
Kahvaltı: Şekersiz çay ya da 1 fincan şekersiz kahve, kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, 5 tane bisküvi, 1 adet elma
Öğle Yemeği: İnce 1 dilim kızarmış ekmek, 1 adet haşlanmış yumurta, 1 fincan şekersiz kahve veya çay
Akşam Yemeği: 1 kase ton balığı, 1 küçük kase pancar ya da havuç, 1 kase lifli sebze, yarım kase dondurma

2010 yılından Beri kadın,moda,aile ilişkileri ve diyet üzerine makaleler yazmaktayım.Kadinveaile.net bünyesinde çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?