Reklam Alanı

Sir Ağda Nedir Nasıl Hazırlanır?

yeSim - 04.05.17 tarihinde yayınlandı.

Günümüzde en çok tercih edilen ağda yöntemlerinin başında gelen Sir ağda özellikle bayanların vazgeçilmezleri arasında gelmektedir. Sir ağda uygulaması yapmak için öncelikle hazır halde satılan bu Sir ağda kartuşlarından almanız gerekmektedir. Aldığınız bu kartuşları makinenin içerisinde biraz beklettikten sonra ısı yardımı ile sıvı hale gelmesi beklenmektedir. Bu işlemden sonra artık Sir ağda kullanmaya hazır hale gelmiş olacaktır.
Eskiden ocaklarda ısıtılıp kullanılan ağlarda yerine günümüzde Sir ağda yapanların sayısında yaşanan ciddi artışın sebebi oldukça güzel sonuç vermesidir. Isınan ağdanın özellikle ağda yapılacak ola bölgeye sürülmesinden sonra son derece olumlu bu sonuç veren ağda türünü sizlerde ev kendi başınıza yapabilirsiniz.

Sir Ağda Nedir Nasıl Hazırlanır?

Sir Ağda Nedir Nasıl Hazırlanır?

Sir Ağda Nasıl Yapılır?

Hazırladığımız Sir ağda kartuşlarını ağda yapılacak olan bölgeye sürdükten sonra önceden hazırladığımız bezler yardımı ile ağda işlemine başlayabiliriz. Hazırladığımız bezleri ağda sürdüğümüz bölgenin üzerine düzgün bir şekilde yerleştirdikten sonra aşağıdan yukarıya doğru bir şekilde çekme işlemi ile yapılmaktadır. Eski sistem ağdalar aksine burada aşağından yukarıya doğru çekmek kılların kökünden çıkmasını sağladığından dolayı başarılı sonuç veren ağda türü sir ağda olmaktadır. Ancak burada bahsettiğimiz yöntemin yüz bölgesinden aşağıda kullanılacak olan bölgelere uygulandığını açıklamak istiyorum. Yüz bölgesine yapılacak olan ağda türünde ise 2 cm eninde aldığımız hazır ağda bezleri ile ufak bölgeler halinde sert bir çekme şekli yapmak son derece önemli bir detaydır.Özellikle bu hassas bölgelerde kullandığınız ağda bezlerini en fazla 3-4 kere kullanmanız olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden bu işlemleri yaparken bu konuya oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir.

2010 yılından Beri kadın,moda,aile ilişkileri ve diyet üzerine makaleler yazmaktayım.Kadinveaile.net bünyesinde çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?