Reklam Alanı

Rüyada Abla Görmek

HbY - 06.04.17 tarihinde yayınlandı.

Rüyada abla görmek genel olarak  iyiye  yorumlanmaktadır. Rüyasında ablalarını gören kadın ve erkekler genel olarak iyi haberler, müjdeli olaylar , mutlu evliliklerle müjdelenmektedirler.

Rüyada evli bir kadının ablasını görmesi  kendisinin evliyken yada evlendikten sonra bir kız çocuğu olacağına işaret eder. Rüyayı ablasını gören kadın  bekar ise iyi bir evlilik yapacağına  ve bu evlilikte mutlu olacağına işaret eder.

Erkek bireyler rüyalarında ablalarını görmeleri halinde ya ellerine bir miktar para geçer yada beklenmedik bir yerden çok iyi bir haber alırlar.

Kadınlar için rüyada abla görmenin genel manası gören kişi bekar ise çok iyi bir insanla evleneceğine ve bu insanla olan  evliliğinden bir kız çocuğu olacağına işaret eder.

Rüyada Abla Görmek
Rüyada Abla Görmek

Yani Rüyada abla görmek sevdiğinizle yakın bir zamanda mutlu bir evlilik yapacağınıza işaret eder.

Rüya sahibi erkek ise beklemediği bir yerden para, mal veya miras kalacağına işaret eder.

Rüyada abla görmek yakın zamanda mesut bir evlilik yaparak hayata çok seveceği birine bağlanmaya işaret eder.

Rüyada Ablayla darılmak ise ablanızdan veya ablanız yoksa yerine koyacağınız birisinden size çok büyük bir iyilik geleceğini gösterir.

Kadın için rüyada abla görmek bekar için yakında isabetli bir evlilik yapacağına, evli ise bir kız çocuğu olacağına işaret eder.

Bu rüyayı bir erkek görmüş ise bir yerden eline biraz para ve mal geçeceğine veya çok hayırlı bir haber alacağına işaret eder.

Kimi alimlere göre de; Bir kimsenin rüyada ablasını görmesi çok sevineceği bir haber alacağına sevdiği kişiyle çok mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağına işarettir.

Rüyada abla görmek; bu hayatta istediklerinize tek tek sahip olacağınıza, rüyada gördüğünüz ablanız sizden ayrı yaşıyor ise ziyaretine gitmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada ablasını öptüğünü gören kişinin şansı açılır, geleceğinin aydınlık olacağı müjdelenir. Eğer rüyayı gören kişinin rüyada ablası tarafından öpülmesi; ailesinin kendisine ne kadar düşkün olduğunu ve ailesine değer vermesi gerektiğini gösterir.

Rüyada Ablasının Öldüğünü gören kişi rüyada gördüğü ablasının ömrünün uzadığına, başından geçecek kötü olayları bir bir atlatacağına delalet eder.

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?