Rüyada Abdest Bozmak

HbY - 08.07.17 tarihinde yayınlandı.

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada Abdest Bozmak ; pislik anlamına gelir ve kişinin pis ve uygun olmayan işlere bulaşacağına işaret eder.

Rüyada kendini küçük abdestini bozarken gören kimsenin sıkıntısı gider. Eğer rüyayı gören kişi mal sahibi ise  malının zekatını verir, vermelidir.

Rüyada abdest bozduğunu ve rüyada büyük abdestinin çoğunlukta olduğunu gören kimse yolculuğa çıkmayı planlıyorsa o yolların kapanabileceği ve yolculuğa çıkamayacağına işaret eder.

Rüyada Abdest bozmak ve yaptığı boşaltımın katı olduğunu gören kimse, malının bir kısmını sağlık için harcar, rüya sahibi dilenci ise malının tamamını Allah yolunda tüketmesi gerektiğini belirtir.

Abdest bozulan yer abdesthane gibi bilinen yerse harcamaları meşru yönde olur; Eğer bilinmeyen yerse, haram bir malı bilinmeyen bir yere harcar ve ondan ne bir sevap ne ecir kazanır.Bunların hepside gönül hoşluğu ile olur.

 

Rüyada Küçük Abdestini Bozmak

Rüyada küçük abdestini bozduğunu görmek sıkıntıdan kurtulmaya, büyük abdestini yaptığını görmek ise borçlu ise borçtan, hasta ise hastalıktan kurtulmaya işarettir.

Abdestini abdesthane de değil de açık herkesin göreceği açık bir yerde yaptığını görmek; hakkında bazı dedikoduların yapıldığına, abdestini odasında bozduğunu görmek düşmanlarının olduğuna delalet eder.

Düşünce, hacet def ettiğini gören kederden kurtulup sevinir.

Bir takım kitapları kirlettiğini gören alim ve hafız olur veya böyle olacak evladı doğar. Düşte su dökmek iyiliktir.

Ayrıca Rüyada Abdesthane Görmek adlı rüya yorumumuza da bakabilirsiniz.

 

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?