Reklam Alanı

Rüyada Abdest Almak – Rüyada Gusül Abdesti Aldığını Görmek

HbY - 14.04.17 tarihinde yayınlandı.

Rüyada Abdest Almak-Rüyada Gusül Abdesti Aldığını Görmek; Rüyada temiz bir suyla abdest aldığını gören kimse sıkıntıdan kurtulacağına, keder ve üzüntüsünün son bulacağına, hasta ise iyileşeceğine, korku ve endişe ettiği şeylerin yok olacağına işaret eder.

Rüyada yarım abdest almak sıcak su ile temizlenmek geçici bir sıkıntıya alamettir.

Rüyada abdest suyunu içmek, hayırlı bir işe teşebbüs etmeye, borçtan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada boy, gusül abdesti almak feraha çıkmaya işarettir.

Rüyada Deniz suyuyla gusul abdesti almak borçlarını kolayca ödemeye işarettir. Bir çöplükte veya deniz kenarında abdest almak iyidir.

Rüyada Deniz kenarında yada çöplükte abdest almak üzüntülerin, kaygıların biteceğini, evde namaz için abdest almak o evden ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Başka bir rivayete göre Bir çöplükte veya deniz kenarında abdest aldığını görmek aklının hafifliğine, akıl noksanlığına, bir arkadaşının kendi başı üzerinde abdest aldığını görmesi o arkadaşından bir zarar göreceğine, kendisinin bir yakını üzerinde abdest aldığını görmesi o adamdan bir fayda göreceğine işaret eder.

Rüyada gusül abdesti aldıktan sonra yırtık elbise giydiğini görmek bir müddet maddi ve manevi sıkıntılarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada abdest almak Allah’ın (c.c.) himayesine, sevgisine işaret eder.

Rüyada Abdestliyken tekrar abdest aldığını görmek inanç bütünlüğüdür.

Tam abdest almak isteklerin gerçekleşmesi, abdestin yarım kalması isteklere ulaşılamamasıdır.

Rüyada Abdest için su bulunmaması, amaca ulaşmanın zorluğudur.

Soğuk bir yerde abdest aldığını görmek çalınan malların bulunacağını gösterir.

Rüyada Sıcak suyla abdest almak hastalık ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

Bir kimse rüyasında abdest almaya uygun caiz olan bir suyla abdest aldığı halde ikinci bir defa daha abdest aldığını görse, o kimsenin gönlünün aydınlanacağına güzel günler göreceğine işaret eder. Çünkü abdest nurdur.

Rüyasında temiz bir suyla abdest aldığını gören kimse, isteklerine kavuşur, eğer abdestini tamamlayamazsa bu rüya aksine yorumlanır.

Rüyada su dışındaki şeylerle abdest aldığını görenin rüyası, onun borçlanacağına işaret eder.

Rüyada boy abdesti almak güzelliğe, Allah (c.c.) hz. tarafından korunacağına işarettir.

Namaz kılarken aynı zamanda da abdest aldığını gören kimse düşmanından halas olur.

Rüyasında soğuk ve karanlık bir yerde abdest aldığını ve gusül ettiğini görmek, çalınan eşyasının bulunacağına, abdest alıp namaza durduğunu görmek üzüntülerinden kurtulmaya işaret eder.

Abdestsiz namaz kılmak o kimsenin sermayesi olmadığı halde mal ve para kazanacağına delalet eder.

Bir kimsenin caiz olmayan bir yerde abdestsiz olduğu halde, namaz kıldığını görmesi, çok arzu ettiği bir şeyi elde edemeyeceğine delalaettir.

Rüyada Abdest Almak - Rüyada Gusül Abdesti Aldığını Görmek
Rüyada Abdest Almak – Rüyada Gusül Abdesti Aldığını Görmek

Yatağından kalmakayacak kadar hasta olup yatağında abdest aldığını gören kimse erkek ise karısından, kadın ise kocasından dul ise sevdiklerinden ayrılır.

Cünup olduğu halde abdest aldığını gören çok zor bir iş yapmak zorunda kalır.

Rüyasında abdesti var iken tekrar abdest almak, rahmet üstüne rahmete, nimet üstüne nimete, bereket üstüne berekete delalet eder.

Abdest istekle yorumlanır.

Rüyada Namaz için abdest aldığını gören düşmanından korktuğu şeyde Cenabı Allah’ın korumasında olur. Abdest alıp namaza başladığını gören keder ve üzüntüden kurtulup Cenabı Hakk’a hamd eder.

Rüyada Abdestsiz namaz kıldığını görmek rüya sahibi ticaret yapıyorsa sermayesiz ticaret yaptığına, devlet adamıysa emrindeki memurların tembelliğine işaret eder. Caiz olmayan bir yerde namaz kıldığını görmek istediği ve beklediği bir işi yapmayı başaramayacağına işaret eder.

Yatağından kalkamayarak yattığı yerde abdest aldığını görmek eşinden ve sevdiklerinden ayrılıp uzaklaşmaya, oturduğu odada abdest aldığını görmek o odada oturmasının kısmet olmayacağına işarettir.

Rüyada  Çarşıda  veya hamamda abdest aldığını görmek Allah’ın ve melaikelerinin gazabına uğrayacağına ve gizlediği kusurların açılacağına işarettir.

Abdest aldıktan sonra eliyle  avuçlayarak o abdest suyundan içtiğini görmek hayır ve hasanata, berekete, hastalıktan şifaya, korkudan kurtulmaya delalet eder.

Saf bir su ile tamam olarak abdest aldığını gören kişi eğer bir üzüntüsü varsa o üzüntüden kurtulur. Borçlu ise borcunu öder. Hasta  ise iyileşir. Günahkar ise tövbe edip, günahlarının affolunmasını diler. Eğer bir şeyden korkusu varsa o korkuyu yenmesine de işaret eder.

Abdest alıp tamamlayamadığını görmek istediği ve çalıştığı işi tamamlayamayacağına işarettir.

Bir rivayete göre süt veya bal ile abdest almak din hususundan iyiye yorulur. Sıcak su ile abdest aldığını görmek istediği bir işin güç ve zor olacağına işarettir.

Rüyada abdest aldığını görmek inançlı insanların her türlü cinsel günahlardan arınma istediğinin belirtisi olup, beden ve ruh temizliğinin olacağını gösterir.

Rüyasında saf su ile abdest aldığını gören her bakımdan selamete çıkar, korkularından kurtulur.

Abdesti tamamlayamayan arzuladığı işi neticelendirip sonuçlandıramaz.

Sıcak su ile abdest alan kedere düşer. Bundan kurtulması ümit edilir. Abdest almak istediği halde suyu mevcut olmadığını görenin arzusu güçlükle yerine gelir.

Cünup olup abdest aldığını gören çok zor bir işe girer.

Abdestini eksik alan ibadetinde tembellik eder.

Yatağından kalkmadan abdest alan ya karısından yada dostundan ayrılır.

Abdestini aldıktan sonra bu sudan içmek; hayır, bereket, şifa ve emniyettir.

Bir kimse rüyada abdest alınması caiz olan bir su ile abdest üzerine abdest aldığını görse o kimsenin gönlünün aydınlığına işarettir.

Rüyada abdest alıp, abdestini tamamladığını gören kimse üzüntülü ise Allah tarafından üzüntüsünden kurtulmaya, korkusu varsa Allah  tarafından korktuğu şeyi yenmeye, hasta veya borçlu yada günahkar ise Allah ona şifa verip günahlarını affeder. Borcunu ödemesine kuvvet bahş eder.

Rüyada abdest alınırken görülmesi o kişinin o dönem yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılarının ortadan kalkacağını belirtir. Genellikle ferahlamaya işarettir. Ileri gelen kimsenin yanında ihtiyaçlarının karşılanmasına da yorulur.

Temiz bir su ile abdest alıyorsa kişi amacına kavuşur. Eğer abdest tamamlanmazsa kişi amacına ulaşamaz.

Soğuk bir mahzende abdest alan çalınan bir eşyasını  bulur. Abdest alıp namaz kıldığını gören kimse üzüntü ve kederden kurtulur. Tüccar olan kimsenin rüyada abdest alıp namaz kılması sermayesi olan maldan kazanç sağlayacağına işarettir.

Rüyada abdestin bozulması bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağına işarettir.

Rüyada kendinizi abdest alırken görmeniz o günlerde her hangi bir sıkıntınız  varsa, üzüntünüz varsa çok yakında bunlardan kurtulacağınıza işaret eder. Eğer hastalığınız ve borcunuz sizi üzüyorsa bütün umduklarınıza kavuşacaksınız demektir.

Rüyada abdest suyunu içmek hayır ve iyilik yapmak, hastalıktan şifaya kavuşmak ve korkudan emin olmaktır.

Abdesti evinde olan kimse o rüyadan sonra bir daha o evde kalmayacak demektir.

Abdest almak güzelliğe, korunmaya, hayır ve iyiliğe delalet eder. Temiz suyla abdest almak maksata kavuşmaya, abdestin tamamlanmaması mevcut sıkıntıların bir süre daha devam edeceğine işaret eder.

Abdest alıp namaza durmak; gam ve kederden kurtularak Allah’a şükretmeye, abdest üstüne abdest almak ziyade nurlanmaya ve aydınlık bir gönüle delalet eder.

Meyve suyu gibi kendisiyle abdest almanın uygun olmadığı şeylerle abdest almak arzu edilen şeyin gerçekleşmemesine, abdest almak isteyip te su bulamamak istenilen şeye ulaşmakta zorlanmaya işaret eder. Boy abdesti gerektiren bir durumda sadece namaz abdesti almak zorlu bir işe gelmeye, sıcak suyla abdest almak keder ve üzüntülü hastalığa işaret eder.

Korkusu olan kimsenin aldığı abdest korkusundan kurtulacağını, borçlu olanın borcundan kurtalacağını, hasta olanın ise şifa bulmasına işaret eder.

Rüyada Abdest almak dinde güzelliğe, Cenab-ı Hak tarafından edilen yardıma delalettir, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmak gibi…

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?