Reklam Alanı

Rüyada Abanoz Ağacı Görmenin Anlamı

HbY - 07.07.17 tarihinde yayınlandı.

Rüyada Abanoz Ağacı Görmenin Anlamı

Rüyada Abanoz Ağacı Görmenin Anlamı huyu kötü, sert bir eş ile evlenmeye işaret eder. Rüyada Abanoz ağacı görmek işlerin yolunda gitmeyeceğini, kötüye gideceğini işaret eder. Bu kişi anlaşılması zor insanlarla ilişki içerisindedir. Bu evlilik yada iş ilişkisi veya arkadaşlık olabilir.

Abanoz ağacından yapılmış bir eşyanın tahrip edilmesi, komşu ile kavga ve münakaşa edileceğini gösterir ve daha büyük sıkıntılar içerisine girip zorluklarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Abanoz ağacından yapılmış mobilya almak keçi gibi inatçı bir misafirle karşılaşmaya, mobilya satmak misafirden kurtulmaya, mobilyayı yakmak yada tahrip ettiğini görmek bir komşu ile münakaşaya girip kavga etmeye yorumlanır.

Rüyada Abanoz Görmenin Anlamı

Rüyada abanoz veya Abanozdan yapılmış eşya görmek; çok inatçı biriyle evlenip yuva kurmaya işaret eder. Muhittin Arabi’ye göre rüyada abanoz görmek iyi bir şekilde yorumlanmaz. Abanozdan yapılmış çok miktarda eşya görmeyi kaza veya ölüm haberine işaret sayar, bazen inatçı biriyle iş ortaklığı yapmaya delalet eder. Rüyada Abanoz Ağacı Görmenin Anlamı pek hayra yorulmaz.

Rüyada Abanoz ağacı veya abanoz ağacından yapılmış eşyalar görülmesi, huysuz ve kötü biriyle evlilik veya iş ortaklığı yapılacağını ve işlerin yolunda gitmeyeceğini işaret eder.

Rüyada Abanoz Ağacından Yapılmış Eşya Görmenin Anlam

Rüyada Abanoz Ağacından Yapılmış Eşya Görmenin Anlamı

 

 

Rüyada Abanoz Ağacından Yapılmış Eşya Görmenin Anlamı

Hindistan veya havalisine mensup zengin ve kuvvetli bir şahsa delalet eder. Rüyada Abanoz Ağacı Görmenin Anlamı bir çok alim tarafından hayra yorulmaz.

Abanoz ağacı veya abanozdan yapılmış eşya gören kimsenin kaza veya ölüm haberi alacağına da işaret eder. Rüyada abanoz ağacı görmek, uzak bir ülkeye seyahat ile tabir olunup abanoz ağacından yapılmış ev eşyası görmek ise kadın ve erkek için evlenmeye işaret eder. Ancak evlenilecek kişinin huysuz ve geçimsiz olması yüzünden, bu evlilik uzun bir müddet devam etmez. Abanoz ağacını rüyada görmek işlerin yolunda gitmeyeceğini belirtip bu kişinin anlaşılması zor insanlarla ilişki içerisinde olduğunu gösterir. Abanoz ağacından yapılmış bir eşyanın harap olması kötü ve fesat bir komşuya işarettir. Rüyada abanoz ağacı görmek sert huylu bir eş ile evlenmeye bu ağaçtan mobilya almak inatçı bir misafir ile karşılaşmaya, satmak ise misafirden kurtulmaya işaret eder. Bu eşyayı yakmak veya tahrip ettiğini görmek bir komşu ile kavga veya münakaşaya girmeye yorumlanır.

Rüyada abanoz ağacından yapılan eşya rüya sahibinin inatçı biriyle iş yapmasına işaret eder. Rüyada abanoz ağacı görmek çok inatçı biriyle tanışıp hayatınızı onunla birleştirmenizin belirtisidir.

Diğer Rüya Yorumlarının Bulunduğu Kategoriyi Görmek için >>> TIKLAYIN

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?