Reklam Alanı

Rüyada Ab-ı Hayat Görmek- Rüyada Ab-ı Hayat Suyundan İçmek

HbY - 21.04.17 tarihinde yayınlandı.

Rüyada Ab-ı Hayat gören kişi uzun ve sağlıklı bir ömür sürer. Rüyada Ab-ı hayat suyundan içmek ise hastalıktan kurtulmayı müjdeler. Ab-ı Hayat yani efsanevi ölümsüzlük suyundan içmek hastalıklara ve dertlere çare bulunacağına işarettir. Ab-ı Hayattan içmek yaşadığınız sürece hastalık ve dertlere uğramayacağınız anlamına gelir, keder ve yokluk görmeyeceğinize işaret eder. Suyundan içmek ise hastalıklarınıza ve dertlerine, borçlarınıza çare bulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ab-ı Hayat Görmek- Rüyada Ab-ı Hayat Suyundan İçmek
Rüyada Ab-ı Hayat Görmek- Rüyada Ab-ı Hayat Suyundan İçmek

Ab-ı hayat suyundan içmek ölümsüzlük vaat eden bu suyu rüyada görüp içmek hayra yorumlanır. Hastalığınız varsa şifa bulacağınızı ve ömrünüz boyunca önemli bir hastalık görmeyeceğinize işarettir.

Rüyada Ab-ı Hayat denilen meçhul bir suyun aktığı çeşmeyi görmek uzun ömürlü olunacağına ve dünyada ki işlerinin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyasında Ab-ı Hayat içen bütün borçlarından sıkıntı ve kederlerinden, dertlerinden hastalıklarından ve üzüntülerinden kurtulur.

Rüyada Ab-ı Hayat içtiğinizi görmek çok yakın bir zamanda mutluluğa kavuşacağınıza, rızık bakımından kısmetinizin artacağına, sağlık durumunuzun pekişeceğine, o hafta içinde belirli bir şekilde göreceğiniz rüyaların hakikat olacağına ve gerçekleşeceğine inanılır.

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?