Reklam Alanı

Oriflame Kayıt Nasıl Olunur?

Özgür - 09.10.18 tarihinde yayınlandı.

Oriflame Kayıt Nasıl Olunur?

Oriflame kayıt olmak için öncelikle danışman olmanız gerekmektedir. Hem ücretsiz hem de oldukça kolay olan bu üyelik yalnızca Oriflame üyelik formunu doldurmanız ile gerçekleşmektedir. Formu doldurduktan sonra Oriflame Güzellik ve Bağımsız Satış Danışmanı size ulaşarak Oriflame üyeliğinizi tamamlayacaktır.

Siz de Oriflame’a üye olmak istiyorsanız iki farklı seçeneği düşünebilirsiniz. İster Oriflame resmi internet sitesinden isterseniz bir sponsor aracılığı ile sizde bu iş fırsatını kazanca dönüştürebilirsiniz. Sizin için açılan kayıt vasıtası ile danışman kodu ve şifre ile artık siz de ürün siparişi vermeye başlayabilirsiniz.

Oriflame kayıt için resmi internet adresine giriş yaptığınızda sol üst bölümde ‘Danışman Ol’ kategorisi bulunmaktadır. Buraya tıklayarak e-posta, şifre, cinsiyet, isim, soyisim, doğum tarihi, TC kimlik no, cep telefonu numarası, adres bilgisi, ilçe ve şehir kısımlarını kesinlikle doldurmalısınız. Eğer sponsor ile kayıt oluyorsanız o zaman sponsor kodunu da buraya girebilirsiniz. Daha sonra Oriflame kayıt taahhütnamesi kısmını işaretlemeli ve ‘Kayıt Olun’ butonuna tıklamalısınız.

Oriflame danışman numarası bu sırada size verilecek ve bu danışman no ile sisteme giriş yapabileceksiniz. Kolay ve eğlenceli bir şekilde para kazanmak istiyorsanız kesinlikle Oriflame dünyasına siz de giriş yapmalısınız.

Oriflame Kayıt Nasıl Olunur?

Oriflame Kayıt Nasıl Olunur?

Oriflame kayıt şartları nelerdir? Ne kadar ücret istenir?

Bu sisteme üye olabilmeniz için yalnızca 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Herhangi bir eğitim seviyesi ve deneyim gibi özellikler aranmamaktadır. Yalnızca üyelik ücreti olarak 1 TL ile 15 TL arasında bir para yatırmanız yeterli olacaktır. Her ay değişen kampanya ve promosyonlara göre üyelik ücreti belirttiğimiz rakamlar arasında değişiklik göstermektedir.

1 TL ile 15 TL arasında değişen kayıt ücreti verdiğiniz ilk sipariş ücreti ile beraber ödenmektedir. Oriflame kayıt ücreti nereye ödenir? Oriflame PTT şubeleri ile anlaşmalıdır. İsterseniz sipariş verdiğiniz esnada kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilir ya da sipariş sonrasında ki 21 gün süresince PTT şubesine giderek Güzellik Danışman numaranızı söyleyerek ödemenizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Oriflame danışmanı olmanın artıları nelerdir?

Oriflame danışmanı olarak istediğiniz Oriflame ürününü %30 indirim ile satın alabilirsiniz. Danışmanlar için yapılan promosyonlardan ve özel indirimlerden bu sayede yararlanabilirsiniz. Oriflame üyelere zaman zaman hediye ürünler gönderilmekte ve bu ürünü ister kullanıp ister satma yetkisi size ait olmaktadır. Gönderilen hediye ürünlerin fiyat sınırlaması yoktur ve bu sayede en pahalı üründe size hediye olarak gönderilebilir.

Oriflame sayesinde kendi işinizin patronu olabilir ve aylık kazançlar elde edebilirsiniz. Oriflame kozmetiğin size sunmuş olduğu altın ödülü, yurtiçi seyahat, araba ödülü, dolar ödülü ve onurasyon balosuna davet gibi çeşitli ödüllerinde sahibi olabilirsiniz. Oriflame sayesinde sosyal çevrenizi hiç tahmin etmediğiniz derecede artırabilirsiniz. İsterseniz kendinize bir ekip oluşturabilir ve bu ekibin sattığı ürünlerde de kar elde edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?