Reklam Alanı

Kova Burcu Genel Özellikleri, Kova Burcu Kadını ve Erkeği

HbY - 13.04.17 tarihinde yayınlandı.

Kova burcu tarihi 22 Ocak – 19 Şubattır. Yani 22 Ocak ile 19 Şubat tarihleri arasında doğan herkes kova burcuna mensuptur ve bu burcun özelliklerini taşır.

Kova Burcu Grubu : Hava

Kova Burcunun En İyi Anlaştığı Diğer Burçlar : İkizler,Terazi

Kova Burcu Yıldızı, Gezegeni : Satürn

Kova Burcunun Uğurlu Taşı: Ametist, Yeşim

Kova Burcunun Vücutta Yönettiği Kısım : Bilekler, baldırlar, kan dolaşımı

Kova Burcuna Verilebilecek En Güzel Hediyeler : İhtiyacı olan herhangi bir giyim eşyası, arayıp bulamadığı bir kitap, plak, pipo, tabaka, gezi bileti, hediye çeki, tüylü bere, kürk, şapka, kasket giysilerine uygun aksesuarlar, orijinal bir çiçek aranjmanı, kristal bardak, dekoratif eşyalar kova burcumuzun en sevdiği eşyalar grubuna girmektedir. Kova burçları genelde bu tarz hediyeleri aldıklarında çok sevinip mutlu olurlar.

Kova Burcu Yabancı Ünlüleri : Galile, Abraham Lincoln, Edison, Charles Darwin, Arthur Rubinstein, Charles Dickens, Somerset Maugham, Roger Vadim, Balenciaga, James Dean, Vanessa Radgrave, Zsa Zsa Gabor, Kim Novak, Mia Farrow, Paul Newman, Robert Wagner, Mark Spitz, Ertha Kitt, Burt Reynolds, Jennifer Aniston,  Bob Marley, John Travolta, Justin Timbirlake

Kova Burcu Yerli Ünlüleri : Mehmet Ali Erbil, Ajda Pekkan, Cihan Ünal, Serdar Ortaç,  Sevda Karaca, Candan Erçetin, Soner Arıca, Harika Avcı

Kova Burcu Genel Özellikleri, Kova Burcu Kadını ve Erkeği
Kova Burcu Genel Özellikleri, Kova Burcu Kadını ve Erkeği

Kova Burcunun Genel Özellikleri

Kova burcu için “Dahiler Burcu”da denir. Son derece zeki, kafalı kişilerdir. Mesleklerine, işlerine son derece bağlıdırlar. Sevdikleri işte kolayca yükselirler. Paraya önem vermezler, daha doğrusu para için çalışmazlar. Amaçları girdikleri alana yenilik, bir buluş getirebilmektir. Çok yeteneklidirler, kendileri de bunun farkındadırlar. Bilgili, görgülü, nazik kişilerdir. Toplumda daima aranırlar. Yeniliklere son derece meraklıdırlar. Aynı anda birkaç işe el atabilirler, bu arada çılgınca planlar peşinde koşabileceklerini de söyleyebiliriz. Çağa uyarlar, zamanla birlikte ilerlerler, her gün bilgi dağarcıklarına yeni bir şeyler katarlar. İnsanları çok severler, hayata dost gözle bakarlar. Dürüstlüğe büyük değer verirler. Özgürlüklerine düşkündürler, bir şey yada bir kişiyi çok sevmedikçe bir yerde kolay kolay kalmazlar barınmazlar..

YILDIZLARINIZ URANÜS VE SATÜRN SİZE SESLENİYOR 

Kova Burcu Kadını için : ” Zekanız ve becerikliliğinizle zirveye giden yol üzerindesiniz..”

Kova Burcu Erkeği için :” Özgürlük yada bağımlılık . İşte bütün mesele bu..”

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?