Koç Burcu Genel Özellikleri, Koç Burcu Kadını ve Erkeği

HbY - 17.04.17 tarihinde yayınlandı.

Koç Burcu Tarihi : 22 Mart –  20 Nisan’dır. Yani 22 Mart ile 20 Nisan tarihleri arasında doğan her birey Koç burcuna mensuptur ve bu burcun özelliklerini taşımaktadır.

Koç Burcu Grubu : Ateş

Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar : Aslan, Yay

Koç Burcunun Yıldızı : Mars

Koç Burcunun Uğurlu Taşı : Pırlanta

Koç Burcunun Vücutta Yönettiği Kısım : Baş

Koç Burcuna Verilebilecek Hediyeler : Kaliteli bir hediyeden hoşlanırlar. Şık bir giyim eşyası, antik bir biblo, Kalem takımı, kol düğmesi veya kravat ignesi, fotograf makinesi, veya ünlü bir marka olmak şartıyla traş losyonu ve parfüm verilebilir… Koç burçları genel olarak bu tür hediyelerden hoşlanırlar. Bu hediyeleri aldıklarında mutlu olurlar.

Koç Burcu Genel Özellikleri, Koç Burcu Kadını ve Erkeği
Koç Burcu Genel Özellikleri, Koç Burcu Kadını ve Erkeği

Koç Burcu Yabancı Ünlüleri: Marlon Brando, Anthony Quin, Ali MacGraw, Doris Day, Elton John, Toscanini, Von Braun, Hans Anderson, Johann Sebastian Bach, Hitler, Descartes, Lady Gaga, Rosie Huntington Whiteley, Kristen Stewart, Emma Watson, Jackie Chan.

Koç Burcu Yerli Ünlüleri : Sadri Alışık, Neşe Karaböcek, Nurgül Yeşilçay, Aslı Tandoğan, Yılmaz Güney, Okan Bayülgen, Fatih Sultan Mehmet, Kadir İnanır, Zeki Alasya, Kartal Tibet.

Koç Burcunun Genel  Özellikleri

Canlı, enerjik, atılgan, hırslı, çekici ve ateşli kişilerdir.. Cesaret sahibidirler, kolay saldırıya geçerler. Ani çıkışları vardır. Yarışmayı, rekabeti severler. Her işte ön planda olmak arzusundadırlar. Liderlik niteliklerine sahiptirler, öncülük etmeyi severler.

Genellikle kurdukları hayalleri gerçekleştirmek için sonuna kadar savaşırlar. Kolay beğenmezler, seçicidirler. Ancak seçim yaptıktan sonra sonuna kadar sadık kalırlar.. Kendileri de kayıtsız şartsız bağlıllık beklerler. Kıskançtırlar, buda onların kendilerindeki eksiklikleri gidermeleri için çaba göstermelerine yardımcı olur. Parayı kullanmayı severler. Son derece cana yakın ve eğlenceli arkadaştırlar.. En önemli nokta ise koç burçları biraz inatçıdırlar. Kendi bildikleri yolda sonuna kadar gitmeyi amaçlar ve bunun için mücadele ederler.

YILDIZINIZ SİZE SESLENİYOR

Koç Burcu Kadını İçin : ” Sakın aşırı kıskançlık gösterilerine kalkışmayın..”

Koç Burcu Erkeği İçin : ” Paranızın hesabını iyi yapın..”

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?