Kaşları Kalınlaştırmak İçin Ne Yapmalı?

Cansu Kutlu - 12.02.18 tarihinde yayınlandı.

Günümüzde moda trendleri arasında kalın kaşlar vardır. Artık ince kaşlar yerine kalın kaşlarla birlikte daha trend bir görüntü çizebilirsiniz. Bunun yanında gerçekten cılız bir kaş yapısına sahip olan kişiler içinde, aşağıdaki yöntemler en iyi sonuçları verecektir. İşte evinizde kolay bir şekilde yapabileceğiniz kaşları kalınlaştırma yolları:

Daha Güçlü Kaşlar İçin Vazelin

Vazelin kaşların çok kısa sürede daha güçlü ve gür olmasına neden olacak bir içeriğe sahiptir. Sadece birkaç haftalık uygulamadan sonra bile, vazelinin etkilerini hissetmeye başlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, her gün boyunca bir miktar vazelini kaşların üzerine sürerek bir süre boyunca bekletmeye başlamaktır.

Hint Yağı Mucizesi

Hint yağı her türlü güzellik sorununa çare olabilecek bir yöne sahiptir. Günümüzde pek çok güzellik alanında kullanılan Hint yağının bu güçlü etkilerini kaşlarda da görmek mümkündür. Kaşların daha güçlü ve gür gözükmesine neden olan Hint yağı, aynı zamanda onların beslenmelerinede yardımcı olur. Üstelik bu yöntemden başarı elde edebilmek için, iki haftalık bir süre uygulamanız yeterli olacaktır. Yöntemi uygulayabilmek için tek yapmanız gereken şey, Hint yağını masaj yapar gibi kaşlara yedirerek bir süre boyunca bekletmektir. 15 dakikalık bir süre geçtikten sonra bol su yardımıyla kaşlarınızı mutlaka temizlemelisiniz.

Kaşları Kalınlaştırmak İçin Ne Yapmalı?

Kaşları Kalınlaştırmak İçin Ne Yapmalı?

Hızlı Sonuç Almak İçin Kuru Soğan

Kükürt bakımından son derece zengin bir yapıya sahip olan soğan, kaşlarn hızlı uzamasına neden olacak şeyler arasındadır. Eğer kaşlarınızın zayıf görünümlü olmasından sürekli olarak şikayet ediyorsanız, fazla zaman kaybetmeden bu yöntemi uygulamaya başlamalısınız. Yöntemi yapabilmek için ilk olarak kuru soğanı sıkmalı ve suyu elde etmelisiniz. Elde ettiğiniz soğan suyunu kaşlarınıza hafif bir şekilde yedirin. En az 20 dakika boyunca beklettikten sonra, bol su yardımıyla kaşlarınızı mutlaka temizleyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?