Reklam Alanı

Kadife Ceket Kombinleri Nasıl Olmalı?

Özgür - 23.03.17 tarihinde yayınlandı.

Kadife Ceket Kombinleri Nasıl Olmalı?

Kadife Ceket Kombinleri Nasıl Olmalı?; Sonbahar ve kış mevsiminin en çok tercih edilen kombin parçalarından birisi kadife ceketlerdir. Birçok farklı kıyafetle rahatlıkla kombin edilebilen kadife ceketler, bayanların gözdesidir. Kadife ceket tamamlayıcı olarak kabul edilmektedir, spor ve klasik kıyafetle de çok güzel durur.

Kadife Ceket Kombinleri Nasıl Olmalı?

Kadife ceket giyerek rahat bir tarza yaratmak isteyen kadınlar, koyu renk jean ile kombini tamamlayabilir. Renk alternatifi olarak mevsime göre lacivert, koyu kahverengi ya da açık kahve tonlarda kadife ceket koyu mavi jean ile tamamlanır. Tercih edilmemesi gereken kot modelleri yırtık ve taşlanmış olanlardır. Bahsi geçen kombinin tamamlayıcıları ise bisiklet veya balıkçı yaka kazaklardır. Kazaklardaki renk seçimi ceketle aynı tonlarda olmamalı, dikkat çekici renklerle kombin tamamlanmalıdır. Ayakkabı seçilirken de bot ya da spor ayakkabı tercih sebebi olmalıdır.

Kadife Ceket Kombinleri Nasıl Olmalı

Kadife-Ceket-Kombinleri-Nasıl-Olmalı

Kanvas Pantolonlar Bütünlük Oluşturur

Kadife ceketlerle kanvas pantolonlar bütünlük oluşturur. Açık ve koyu kahverengi tonda seçilen parçalarla kombini tamamlanır. İkinci bir renk alternatifi açık ve koyu renkli olan kıyafetlerdir. Vücut ölçüleri dikkate alınmak suretiyle koyu renk kadife ceket, açık renk pantolon ya da tam zıttı açık renk kadife ceket, koyu renk pantolon giyilebilir. Böylece vücut hatlarındaki güzellik ortaya çıkmaktadır.

Aynı Renk Tonlarına Sahip Gömlekler

Eğer kişi klasik tarz elbise havası oluşturmak istiyorsa ceketin altında mutlaka kumaş pantolonlar giymelidir. Giyilen kumaş pantolonda da modern çizgiler seçilmelidir. Bu tarza sahip pantolonlar kadife ceketle tamamlanırsa renk tonu gri ve tonları olmalıdır. Daha modern ve beğenilen bir çizgi oluşturulmak isteniyorsa renk bunlar olmalıdır. Kumaş pantolonun giyildiği kadife ceketlere kombinler yine aynı renk tonlarına sahip gömleklerle tamamlanır. Ayakkabı seçimi ise deri ve klasik tarzda olmalıdır.

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?