Reklam Alanı

İkizler Burcu Genel Özellikleri, İkizler Burcu Kadını ve Erkeği

HbY - 30.04.17 tarihinde yayınlandı.

İkizler Burcu Tarihi 22 Mayıs – 21 Haziran’dır. Yani 22 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri arasında doğan herkes İkizler Burcundadır ve bu burcun özelliklerini taşır.

İkizler Burcu Grubu : Hava

İkizler Burcunun Anlaştığı Burçlar : Kova, Terazi

İkizler Burcu Yıldızı : Merkür

İkizler Burcunun Uğurlu Taşı : Akik ve inci

İkizler Burcunun Vücutta Yönettiği Kısım : Akciğerler, omuzlar, kollar, sinir sistemi.

İkizler Burcuna Verilebilecek En Güzel  Hediyeler : Çerçeve içinde minik tablolar, şık bir cüzdan, küçük seccade veya kilim, şık bir kazak veya pantolon, spor ayakkabıları, kayak takımı, bisiklet, güneş gözlüğü ve buna benzer eşyalar ikizler burcunu sevindiren eşyalardır. Bu tür hediyeleri aldıklarında ikizler burcu bireyleri mutlu olurlar.

İkizler Burcu Genel Özellikleri, İkizler Burcu Kadını ve Erkeği
İkizler Burcu Genel Özellikleri, İkizler Burcu Kadını ve Erkeği

İkizler Burcu Yabancı Ünlüleri: Strauus Wagner, Gauguin, John F. Kennedy, Henry Kissinger, Tito, Dean Martin, Laurence Olivier, Jean Paul Sartre, Bob Dayland, James Bondun yaratıcısı olan Fleming, Gangster Dillinger, Françoise Sagan, Marilyn Monrea, Joan Collins, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Heidi Klum

İkizler Burcu Yerli Ünlüleri : Bülent Ersoy, Adile Naşit, Kenan İmirzalıoğlu, Nilüfer, Kenan Doğulu, Haluk Bilginer, Şenol Güneş, Tansu Çiller, Bülent Ecevit, Atilla İlhan, Erdal İnönü, Nehir Erdoğan, Orhan Pamuk, Kerem Alışık.

İkizler Burcunun Genel Özellikleri

Zeki, entellektüel, bilgiye önem veren, okumaya meraklı kişilerdir. Çok konuşkandırlar, işi gevezelik derecesine de vardıkları da olur, haddinden fazla konuşurlar, meraklıdırlar. Kararsızdırlar, çelişen şeyleri bir arada isteyebilirler. Sık sık fikir değiştirirler, ancak her fikrin ardında bir zeka pırıltısı vardır. Ruh halleri de her an değişiklik gösterir. Gülerken ardından hemen hüzne kapılabilirler. Bir kaç aşkı ve birkaç işi bir arada yürütebilirler. Son derece hareketlidirler sabredemezler. Kolay duygulanırlar ancak hayat boyu birlikte olacakları kişide sevginin yanında zeka, mantık, varlık ararlar. Sevilmeye tepkileri müthiştir, sevmekten önce sevilmeyi isterler. Dostluğa, arkadaşlığa bayılırlar.

YILDIZINIZ MERKÜR SİZE SESLENİYOR

İkizler Burcu Kadını İçin: ” Mutluluk sizin kararlarınıza baglı”.

İkizler Burcu Erkeği İçin: “Sizi sevgiler Yönetecek “.

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yorumlar (1 Yorum)

    ikizler burcu

    bende ikizler burcu kadınıyım ve tamamıyla burç özelliklerini taşıyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?