Reklam Alanı

En İyi 5 Nude Ruj

Özgür - 06.04.18 tarihinde yayınlandı.

Makyajın tamamlayıcı parçası olarak bilinen rujlar kadınların kurtarıcı makyaj ürünüdür. Özellikle de son yıllarda çok fazla moda haline gelmiş olan nude ruj birçok marka tarafından üretilmeye başlanmıştır. Nude ruj olarak bilinen açık pembe, gülkurusu, şeftali rengi ve kahve alt tonları renkleri kolaylıkla her renkteki makyajınıza uygulayabilirsiniz.

Çeşitli markalar tarafından üretilmeye başlanan nude ruj bir trend haline gelmekle birlikte her türlü zevk ve tercihlere hitap etmektedir. Bu yüzdendir ki birçok marka aynı rengin birçok alt tonlarını üretime sunmuşlardır. Nude rujları isterseniz likit ruj olarak isterseniz normal ruj olarak piyasa da bulabilirsiniz. Dudağınızın altına nemlendirici uygulayıp üzerine kalem tercih ederseniz dudak kalemi de ruj olarak tercih edebilirsiniz. Nude ruj trendini uygulayan markaları inceleyelim. En İyi 5 Nude Ruj

GOLDEN ROSE NUDE RUJ

Bu markada nude rujların birçok renk tonlamalarını bulabilirsiniz. İçerisinde nemlendirici özelliği ve E vitamini bulunan rujlar üreten bu marka kullanıcıları için birçok kolaylık sağlamaktadır. Sürümü daha kolay ve uygulaması oldukça basit hale getirilmiştir. Golden rose size rujların deneme boylarını da test etme imkanı sağlamaktadır. Birçok kozmetik markasında golden rose un deneme boy rujlarını bulabilirsiniz. Farklı ten rengine sahip kişilerin önüne birçok seçenek sunmaktadır.

DİOR NUDE RUJ

Uygun fiyatlı markalara göre fiyatı biraz pahalı olan dior rujlarda pembenin göz alıcı tonlarını bulabilirsiniz. İçerisinde az miktarda bulunan ışıltılar sayesinde dudaklarınıza canlılık katabilirsiniz.

Rogue Dior Nude

MAC NUDE RUJ

Dünya genelinde belirli bir üne sahip olan bu marka nude yani ten rengi rujların birçok farklı tonları bulunmaktadır. Ten renginize göre istediğiniz ten rengi ruju tercih edebilirsiniz. Fiyatı orta segment de yer alan marka birçok kadın tarafından kullanılmaktadır.

Mac Nude Ruj

MARC JACOBS NUDE RUJ

Eğer esmer tenli bir cilde sahip iseniz ve kahve alt tonlarında bir ruj tercih etmek istiyorsanız bu markaya sonuna kadar güvenebilirsiniz. Esmerlerin cilt tonuna en uygun tonlamayı yapan marka bu rengi yeni nude olarak adlandırmıştır.

Marc Jocob Nude Ruj

RİMMEL LONDON NUDE RUJ

Uygun fiyatlı nude ruj seçeneklerinden biri olan markada en beğenilen özellik genellikle bir kat sürmenizde istenilen tonlamayı vermesidir. Eğer pembe alt tonda bir ürün istiyorsanız ayrıca istediğiniz özellikte bir üründür. Bu markaya da kolaylık ile kozmetik marketlerden temin edebilirsiniz.

En İyi 5 Nude Ruj

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?