Boğa Burcu Genel Özellikleri, Boğa Burcu Kadını ve Erkeği

HbY - 23.04.17 tarihinde yayınlandı.

Boğa Burcu Tarihi : 21 Nisan – 21 Mayıs Yani 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğan her birey Boğa burcuna mensuptur ve bu burcun özelliklerini taşımaktadır.

Boğa Burcu Grubu : Toprak

Boğa Burcunun En İyi Anlaştığı Diğer  Burçlar : Boğa, Başak.

Boğa Burcunun Yıldızı : Venüs

Boğa Burcunun Uğurlu Taşı : Zümrüt

Boğa Burcunun Vücutta Yönettiği Kısım : Boyun, boğaz, yumurtalıklar

Boğa Burcu Genel Özellikleri, Boğa Burcu Kadını ve Erkeği
Boğa Burcu Genel Özellikleri, Boğa Burcu Kadını ve Erkeği

Boğa Burcuna Verilebilecek En Güzel  Hediyeler : Kadın için özellikle mücevher yüzük, kolye, bilezik, broş, küpe türünden hertürlü takı, pirinç veya bakır aksesuarlar, çay veya yemek takımları, pastel renkli giyim eşyaları, erkekler için tuval boya takımı, sümen takımı, plak, pikap, kaset, alet çantası vb. eşyaları hediye olarak aldıkları zaman Boğa Burçları genel olarak mutlu olurlar.

Boğa Burcu Yabancı Ünlüleri : Andrey Hepburn, Zsa Zsa Gabor, Anouk Aimme, Barbara Streisand, Shirley Mc Laine, Ann Margret, Rudolf Valentino, Tyrone Power, Yehudi Menuhin, Sigmound Freud, Sheakespeare, Adolf Hitler, Al Pacino, Andre Agassi, David Beckham, Haydar Aliyev ..

Boğa Burcu Yerli Ünlüleri : Nil Burak, Ayhan Işık, Erol Büyükburç, Aykut Kocaman, Çelik, Demet Akalın, Demet Evgar, Ferda Anıl Yarkın, İzel, Jülide Ateş, Kanuni Sultan Süleyman, Nükhet Duru, Rüştü Rençber, Serpil Çakmaklı, Sultan Abdulmecit …

Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Sanatkar, işini bilen, dürüst, güvenilir, kararlarını bilerek veren kişilerdir.. Alıştıklarından kolay kolay kopamaz ayrılamazlar.. Sahip olduklarına tutku derecesinde bağlanırlar. Sorumluluktan asla korkmazlar.. Mali işlerde başarılı olurlar. Parayı kazanma ve muhafaza konusunda ustadırlar. Duygulara da önem verirler. Genelde sakin görünürler ama, patladıkları an fırtınalar yaratabilirler. Güzel sanatlara büyük düşkünlükleri vardır. Değerli eşya, antika toplamaya bayılırlar. Güzel olan her şeyi severler. Müzik ve mimarlık alanında yükselebilirler. Yemeğe düşkündürler, fakat yemek lezzeti kadar, görüntüde onlar için son derece önemlidir. Daima güvenli olmak isterler, bunun için metotlu çalışırlar. Hep kendi bildikleri yolda yürümek isterler, Bazen sıkıcı görünebilirler…

YILDIZINIZ VENÜS SİZE SESLENİYOR 

Boğa Burcu Kadını İçin : ” Aşk kapıyı çalıyor “.

Boğa Burcu Erkeği İçin : ” Aşırı yorgunluktan kendinizi koruyun .”

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?