Bahçıvan Pantolonlarda Kombin Tercihi

Özgür - 24.03.17 tarihinde yayınlandı.

Bahçıvan Pantolonlarda Kombin Tercihi

Bahçıvan Pantolonlarda Kombin Tercihi; Bahçıvan pantolonlar, spor kıyafetlerdeki rahatlıkla beraber şıklığı da kendine hedef belirleyen kadınların gözdesi haline gelmiştir. Vücuttaki kusurları gizleyen bu pantolonlar, yaz ve kış mevsiminde severek kullanılmaktadır. Bolca renk alternatifi bulunmaktadır. Tüm dikkatler bu pantolonları giyenlerin üzerine toplanmaktadır.

Bahçıvan Pantolonlarda Kombin Tercihi

Bahçıvan model pantolonlara, içine giyilen beyaz tişörtlerle ilk kombin yapılmaktadır. Göbek kısmını açıkta bırakan beyaz bir büstiyer de bu pantolonla çok şık durmaktadır. Mümkün mertebe kombinler özgür ruhlu ve spor bir tarza sahip olmalıdır. Altına açık renkli –tercihen sadece beyaz renk olursa daha güzel durur- spor ayakkabılar tercih edilmelidir. Çantalar, kombinlerin her zaman tamamlayıcısıdır ve çok büyük olmayan sırt çantalarından yana kullanılmalıdır bu tercih. Aksesuar olarak büyük kadranlı bir saat yeterli olmaktadır.

Bahçıvan Pantolonlarda Kombin Tercihi

Bahçıvan-Pantolonlarda-Kombin- Tercihi

Bordo, çocuk mavisi ve pudra rengi

Serin ve ılık günlerde tercihi balıkçı yaka kazaklardan yana olmalıdır. Balıkçı yaka kazaklarda her renk tercih edilebilir. Kombine aday diğer renkler; bordo, çocuk mavisi ve pudra rengi olmalıdır. Soğuk kış günlerinde bahçıvan pantolonların altına kısa bottan giyilmelidir. Renkli botlar seçilmeli kahverengi ve siyah renkle sınırlı kalınmamalıdır.
Bahçıvan pantolonlarla birlikte ekose tarz gömlekler de şık durmaktadır. Oduncu gömleğin her renk tonu bu pantolonların içinde güzel durmaktadır.

Balıkçı Kazaklar Yerine Düz Renkli Gömlekler

Son zamanların modası kumaş özelliği taşıyan bahçıvan pantolonlardır. Yaz aylarında bahçıvan pantolonlar canlı renklerle şenlenirse çok güzel durur. Kış aylarında lacivert, haki, siyah gibi koyu renkler seçilmelidir. Farklı renklerdeki bahçıvan pantolonlar zıt renklerdeki basic tişörtlerle yaz mevsiminde uyum sağlar. Soğuk havalarda balıkçı kazaklar yerine düz renkli gömlekler de giyilebilir. Bahçıvan pantolonun kumaş modelinin altına spor babet, converse ve kolej tipi ayakkabılar oldukça şık durmaktadır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?