Reklam Alanı

7 Günde 8 Kilo Nasıl Verilir

yeSim - 08.06.17 tarihinde yayınlandı.

7 günde 8 kilo vermek ister misiniz? Kilo vermenin en hızlı yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Birkaç hafta sonra büyük bir parti yapacaksanız ya da bir düğüne katılacaksanız ve en güzel elbiseleriniz size dar geliyorsa 7 günde 8 kilo vermenizin mümkün olduğunu bilmenizi istiyoruz.
Doğru ve sağlıklı bir diyetle egzersiz rejimini bir araya getirebiliyorsanız, GM diyeti kilo vermenin en hızlı yolu olabilir. Günde 1 kez yemek yemeye alışarak da kilo verebilirsiniz. Ancak Birçok kilo kaybı meraklıları için en popüler ve yaygın olarak takip edilen diyet programlarından birini hatta en popüler olan diyeti uygularsanız hem aç kalmazsınız hem de hızlıca 8 kilo verebilirsiniz. GM(general motors) diyeti sizin için en uygun diyet olabilir. Bu diyeti herkes uygulayabilir özellikle tüm gün hareketsiz duran masa başı işler yapanlar için de ideal bir diyettir.

7 Günde 8 Kilo Nasıl Verilir

GM diyet planına başlamaya hazırsanız, önce zihninizi hazırlayınız. Yalnızca kontrollü ve huzurlu bir zihniniz varsa, kilo vermenin en hızlı yolunu sunan bu kilo verme planında başarılı olabilirsiniz. Diyet planı 7 gündür ve bu diyet süresince yalnızca 7 günün her birinde diyet planında belirtildiği gibi belirli gıdalar almanıza izin verilir. Diyet planını tam olarak aşağıda belirtildiği gibi uyguladığınızda yaklaşık 5 ila 8 kilogramlık bir miktarı azaltabileceğinizi düşünüyoruz. Kilo vermenin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi gereken en önemli şey sürekli tok kalmak değildir ya da kendinizi aç bırakarak da kilo veremezsiniz. Bir süre dayanır sonra da daha fazla yersiniz.

Taze meyveler Tüketin

İlk gün, GM diyet programınızdaki en önemli gündür. Sadece 7 gün içinde vücut ağırlığınızı nasıl azaltabileceğinizi bilmenin ufuklarını aralıyorsunuz. GM diyet programına göre ilk gün sadece meyve tüketmeniz gerekiyor. diyetin ilk gününün eksiksiz bir meyve diyeti günü olması sizi endişelendirmesin. İlk gün sadece abartmadan meyve ve su alabilirsiniz.

7 Günde 8 Kilo Nasıl Verilir

7 Günde 8 Kilo Nasıl Verilir

İkinci Gün Sebze Günü

İster pişmiş ister ham halde sebze tüketmeniz serbest. Ancak sebze ve su dışında bir şey tüketmemeniz gerekiyor. Ancak, sebze pişirirken herhangi bir tür yağ kullanmadığınızdan emin olmanız önemlidir. Haşlanmış sebzelerin tüketilmesi iyi bir seçenektir. Patates de dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir sebzeyi alabilirsiniz. Ancak, haşlanmış patatesleri sabahın erken saatlerinde denemeniz, böylece karbonhidratların gün boyunca yanmasını kolaylaştıracaktır. Pişmiş fasulye, çiğ ve pişmiş havuç, brokoli, salatalık, haşlanmış sırt kabak, marul, haşlanmış lahana vb. Hiç şüphe yok ki, sindirim sisteminizi akşam tamamen onarıma tabi tutulacak ve tuvalete daha önce hiç olmadığı kadar çok kez ziyaret etmenizi gerektirecek mükemmel bir gün geçireceksiniz.

Muz ve süt

Dördüncü günde, muz ve süt diyeti ile geçirebilirsiniz. Gün içinde en az 8 ila 10 muz almalısınız ve üç bardak süt içmelisiniz. Bu diyetle kendinizi aç hissedecekseniz biraz endişe duyabilirsiniz. GM diyet planı rejiminin dördüncü günü açlık hissetmemek için muzları ve bardak sütünü düzgün şekilde bölmelisiniz. Sabahları muz, bir bardak süt, ardından öğleden sonra birkaç muz tüketmek dördüncü güne ideal bir başlangıç ​​olacaktır. Dördüncü gün öğle yemeğinde bir bardak süt ve iki muz yiyebilirsiniz. Diğer gün domates günüdür. Tüm gün domates ve bir porsiyon pirinç tüketmeniz dışında hiç bir yiyeceğe izin verilmiyor. Kalan günlerde yine pirinç su ve meyve sebzelerden haşlanmış sebzeden bahsediyoruz- alabilirsiniz. Su alımını biraz arttırmanız kilo vermenizi kolaylaştıracaktır. 7 gün boyunca beyaz ekmek tuz ve şeker kullanımı yasak. 7 gün sonra en az 5 kg vermiş olmanız gerekiyor. Diyete başlarken hiçbir kronik hastalığınız olmamalı ve doktordan izin alarak diyet yapmalısınız.

2010 yılından Beri kadın,moda,aile ilişkileri ve diyet üzerine makaleler yazmaktayım.Kadinveaile.net bünyesinde çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?