2018 Abiye Modelleri ile Şıklığınızı Gösterin

HbY - 06.02.18 tarihinde yayınlandı.

2018 Abiye Modelleri ile Şıklığınızı Gösterin

Abiye elbiseler, özel davetlerin ve ortamların vazgeçilmez kıyafetleridir. Genç, yetişkin tüm bayanlar katılacakları özel davetlerde boy gösterir iken en güzel ve şık kıyafetler ile boy göstermek istemektedir. Modayı yakından takip etmek ve katıldığınız davetlere şıklığınız ile damga vurmak istiyorsanız sizlere önereceğimiz 2018 abiye modellerine göz atmalısınız. Sizlere bu yazımızda 2018 Abiye Modelleri ile Şıklığınızı Gösterin başlığı altında ipuçları vereceğiz.

Gösterişli Abiye Elbiseler ile Fark Yaratın

İddialı olmayı seven bayanlar arasında yer alıyorsanız 2018 yılında özellikle straplez mini abiye elbise modellerine göz atmalısınız. Özellikle gece katılacağınız organizasyonlarda bu abiyeler doğru bir ayakkabı ve çanta kombini ile sizi gecenin yıldızı yapacaktır.

 straplez mini abiye elbise 

straplez mini abiye elbise

Sadeliğin Şıklığını Yaşamak İsteyenler için

Sade ancak şık bir abiye elbise ile boy göstermek istiyorsanız 2018 modasına damga vuracak olan A kesim abiye elbise modellerine göz atmalısınız. A kesim abiye elbiseler düz bir kesime sahip. Ancak kullanılan desenli kumaşlar ve dantel işlemeleri ile oldukça gösterişli bir model olarak dikkat çekecek. Göğüs dekoltesi ve sırt dekoltelerinin de yer aldığı A kesim abiyeler özellikle uzun boylu bayanlara tavsiyemizdir.

Yeni Trend; Asimetrik Kesim Abiye Elbiseler

2018 modasında karşımıza çıkacak olan en yeni trend ise asimetrik kesimlere sahip olan abiye modelleri olacak. Genellikle iddialı olmak isteyen genç bayanlara hitap edecek olan bu abiyeler şık ve farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacak. Hem uzun abiyelerde, hem de kısa abiyelerde yer alacak olan asimetrik kesimler farklılığın verdiği büyük hazzı yaşamanızı sağlayacak.

2018 abiye elbise modelleri arasında diğer popüler seçenekler ise önü kısa arkası uzun abiyeler, balık abiyeler ve kabarık abiye elbiseler olacak. Katılacağınız davete uygun olacağını düşündüğünüz abiyeyi seçtikten sonra yapmanız gereken ise doğru çanta ve ayakkabı kombinini hazırlamak olacak.

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?