Reklam Alanı

Gizlilik Politikamız

HbY - 19.04.17 tarihinde yayınlandı.

Gizlilik Politikamız

KADİNVEAİLE.NET  gizliliğinizi korumak ve kullanılmakta bulunan teknolojik alt yapıdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek amacıyla; kişisel bilgi ve veri güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemiştir.

Bu gizlilik ilkeleri dahilinde www.kadinveaile.net adlı internet sitesinde ve bu siteye bağlı tüm google uygulamalarında veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş ve beyan edilmektedir.

Gizlilik Politikamız çerçevesinde sitemizde güvenliği artırıcı 256 bit şifreleme ile ssl sertifikası kullanılmaktadır.

kadinveaile.net

Kurallarımız

1- www.kadinveaile.net , ziyaretçileri ya da kullanıcıları tarafından www.kadinveaile.net adlı web sitesi üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen her türden kişisel bilgileri ve verileri, hastalıklara ve sağlık sorularına ilişkin verileri üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır.

www.kadinveaile.net  sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir.

www.kadinveaile.net yönetimi; iletişim faaliyetlerinde, kanunların ve bilhassa Sağlık Mevzuatı’nın öngördüğü şekilde izinli iletişim / pazarlama yapacağını, kullanıcının isteği dışında iletişim yapmamayı, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

KADİNVEAİLE.NET yönetimi olarak, kendisine iletilen kişisel verileri ve bilgileri, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan yukarıdaki amaçlar dışında üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayacak, satışını yapmayacak ve hiç bir şart altında kullanılmasına izin vermeyecektir.

2-KADİNVEAİLE.NET, Site içerisinde başkaca sitelere dış link yada bağlantı sağlayabilir. Anlaşmalı olduğu 3. Parti sitelerin reklamlarını ve/veya çeşitli hizmetlere ilişkin başvuru formlarını yayınlayabilir.

Kullanıcıları bu formlar ve reklamlar aracılığıyla reklam veren veya anlaşmalı 3. partilerin sitesine yönlendirebilir.

KADİNVEAİLE.NET, bu bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

3-Kullanıcıya ait kişisel bilgiler, ad ve soy ad, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik diğer her türlü bilgi olarak anlaşılır.

KADİNVEAİLE.NET, işbu gizlilik bildiriminde aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini KADİNVEAİLE.NET’İn işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır.

KADİNVEAİLE.NET, aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar;
7.1. Kanun, KHK, Yönetmelik vb. yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlükte bulunan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,
7.2. Sağlık Bakanlığı’nın genel düzenleyici işlemleriyle, Bakanlıkla paylaşılması zorunlu hale getirilen bilgilerin istendiği haller,
7.3. Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde,
7.4. Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerde.

4-KADİNVEAİLE.NET, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi;

Gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi işbu bildirimle taahhüt etmektedir.

5-KADİNVEAİLE.NET, işbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördüğü anlarda KADİNVEAİLE.NET sitesinde sayfasında yayınlamak şartıyla değiştirebilir. KADİNVEAİLE.NET’in değişiklik yaptığı gizlilik bildirimi hükümleri, ilgili sayfada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilirler.

6-Sürekli Gelişen Bir Dünyada Değişime ve Gelişime Ayak Uydurmak Ancak Bilginin Paylaşilmasiyla Mümkün Olmaktadir.
Bu Noktada Devreye Biz Giriyoruz..
Gelişen Dünya Için Bilgimizi ve Gücümüzü Sizlere Harcamak Için Burdayiz.
Sitemizde Yer Alan Yorumlar ve Makaeler Tamamiyle Ekleyen Şahislarin Sorumluluğundadir.
Site Tamamıyla Kadın ve Aile Portalı, Çocuk Sağlığı ve Gelişimi Ana Temalarını Barındırıp Bu Konularda Kullanıcılarına Aile İçi ve Sosyal Hayatta Çeşitli Bilgiler Edindirmeyi Amaç Etmiştir.
Lütfen Makalelere Yorum Yaparken 3’üncü Kişi ve Kurumlara Karşı Hakarette Bulunmayın.
T.C. Yasalarina Aykiri Paylasimlar Yasaktir.
Üye Olduktan Sonra Her Dilde Paylaşim Yapabilme Hakkina Sahip Olursunuz.
Islam Orf, Adet ve Ahlak Kurallarina Aykiri Paylaşimlar Yasaktir.  

Sitemizde Ki Tüm Makaleler Tamamıyla Özgün Bilgilerden Oluşmaktadır. Kaynak Göstermeksizin Başka Sitelerde Yayımlanması Kanunen Yasaktır. Bu Yasağı İhlal Edenler Hakkında Gerekli Adli İşlemleri Yapmaktan Çekinmeyeceğimizi Bildirmek İsteriz.

HbY Bilişim INC Copyright © 2014 – 2020

Tüm Soru Ve Sorunlarınız İçin Bizlere 

Iletişim

Sayfamızda ki Formu Doldurarak Ulaşabilirsiniz.