Rüyada Abluka Altına Alınıp Kuşatılmak Nedir ?

Rüyada Abluka Altına Alınıp Kuşatılmak Nedir ?

Rüyada Abluka Altına Alınıp Kuşatılmak Nedir ?

Rüyada sahibinin etrafı düşmanlar tarafından çevriliyse;  dostlarını seçmek hususunda daha titiz davranması gerektiğine işarettir. Rüyada Abluka Altına Alınıp Kuşatılmak Nedir ? bununla ilgili bir çok tabircinin farklı yorumu vardır. En güvenilir olanları sizlerle paylaşacağız.

Rüyada çevrenizin düşmanlar tarafından sarıldığını görmek dostlarınızı seçmek konusunda daha titiz davramanız gerektiğine ve aralarında şimdiden bir seçim yapmanızın artık şart olduğuna işaret eder.

Rüyada düşmanlarınız tarafından veya sizi bazı şeylerden vazgeçirmek için abluka altına alan dostlarınızı gördüyseniz çapkınlıkta çok ileri gittiğinizin, gönül ilişkilerinizin dozajını ayarlamanızın belirtisidir.

Rüyada abluka yani muassara görmek endişeli bir haber almaya delalet eder. Kendi evinin düşmanlar tarafından abluka edildiğini görmek beklemediği bir yerden para elde etmeye işarettir. rüyada etrafının kuşatılarak ablukaya alındığını görmek düşmanları tarafından işine sekte vurulacağına ve rakipleri yüzünden büyük zararlara uğrayacağına delalet eder.

Etrafında ki ablukayı yararak bundan kurtulduğunu görmek işinde ve ticaretinde ilerleyerek para kazanmak ve hiç bir engeleninin kalmadığına işaret eder.

Sevdiği bir kişinin ablukaya alındığını ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklediğini görmek mali durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyeceğine işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.