Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek

Yakın gelecekte bir işten dolayı maddi ve manevi bir kazanç sağlanacağına ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada abajur görmek , Abajurlu lamba veya böyle bir lambayı yaparken görmek, yakında bir işin kar ve kazanç ile sonuçlanacağına işarettir.

Her ne şekilde olursa olsun rüyada abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlamaya, faydalı bir işe başlamaya işaret eder.

Rüyada abajur görmek o anda bilmediği, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazaç sağlamak anlamına da gelir.

Rüyada abajur görmek, mutlu bir haber alınacağına işaret eder. Sevdiği kişiden ayrılanlar ise, tekrar beraberliklerine başlarlar. Abajuru kendi yakan kimse ise, fırsatları değerlendirip işlerini yoluna koyacak ve refaha erecektir..

Rüyada abajur, abajurlu lamba veya böyle bir lambayı yaparken görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç ve gelir sağlanacağına ve kişinin hayatını bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada abajur görmek, cinsel yönden güçleneceğinizi ve başarılı günlerin sizleri beklediğini gösterir. Arzularınızı zaman kaybetmeden gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.