Deniz Seki’den Açık Cezaevine Ret

HbY - 13.07.16 tarihinde yayınlandı.

Deniz Seki’den Açık Cezaevine Ret; 6 yıl 3 aylık hapis cezası alan ünlü sanatçı Deniz Seki’nin kalan son 1 yıllık cezasını Kandıra Açık Kadın Cezaevi’nde geçirme imkanını kullanmayı reddetti.

Evet yanlış okumadınız. Ünlü sanatçı Deniz SEKİ ceza süresinin son 1 yıllık kısmını Açık cezaevinde kullanma opsiyonunu red etti.

Deniz-Sekiden-Açık-Cezaevine-Ret

Deniz-Sekiden-Açık-Cezaevine-Ret

Sağlık sorunları ve geçirdiği rahatsızlık ayrıca güvenlik gerekçesi nedeniyle Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevinde kalmaya devam etmek isteyen ünlü sanatçının vermiş olduğu dilekçe  Adalet bakanlığı tarafından değerlendirmeye alındı..

Adalet Bakanlığı Idare ve Gözlem Kurulu’nun detaylarıyla görüştüğü dilekçe sonucunda ünlü sanatçının  durumu ve konumu itibarıyla  açık cezaevi transfer işlemini onaylamayarak sanatçının isteği yönünde karar alarak Deniz Seki’nin aksi bir karar çıkmadıkça cezasının tamamını Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevinde geçirecektir.

Kendisine Geçmiş Olsun Dileklerimizi Iletir, En Kısa Sürede Tekrardan Sahnelerde Görmeyi Arzu Ederiz..

Saygılarımızla  Kadın ve Aile.NET Yönetimi

Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür..

Yorumlar (1 Yorum)

    Sene tam olarak 2007 olması lazım.. O zamanlar tatil için memleketten istanbula gitmiştim.. Büyükçekmece’ye bağlı mimaroba beldesindeki akrabalarımın yanında kalıyordum.. O zamanlar bile koyu bir Deniz SEKİ ‘ hayranıydım.. Büyükçekmece belediyesinin her sene düzenlediği Mimarsinan Deniz ve Balık festivali’nin o akşamki sahne gösterisi Deniz SEKİ ve Hüsnü ŞENLENDİRİCİ ye aitti.. Açık alan sahnesi, izlemek ücretsiz.. Bende tesadüf eseri ordan geçerken gördüm sahnede ikisini.. Pek bir kalabalık yoktu, 50 ile 100 kişi arası bir şey.. Ama varya inanın Deniz SEKİ’yi gördüğüm andan itibaren konserin bitişine kadar dikkatlice hem izleyip hem dinledim, o zaman ki sevdiğim popüler şarkılarını tek tek okudu canlı olarak üstelik Hüsnü Bey’in klarneti eşliğinde.. İşte şimdi Deniz hanım bir an önce o dört duvar arasından kurtulup ta tekrar ekranlara, sahnelere dönmenizi inanın sizden çok ben istiyorum.. Saygılarımla..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


%d blogcu bunu beğendi: